Touha po dovolené

Anonymní
26.5.21 21:23

Touha po dovolené

Čauky, chtěla bych se zeptat jak to máte vy doma, když chcete jed na dovču k moři?? Já už jsem zoufalá, jsem s přítelem 6 let a nebyly jsme spolu na dovči ani jednou, sice jezdíme do Itálie k rodině (k jeho mamči) ale bydlí 5h od moře takže se tam jen tak nedostaneme..Letos tam jedeme i s naším 16 měsíčním synem a jelikož jedeme autem na 10 dní tak jsem to chtěla vzít jedním vrzem.. Tak jsem ho poprosila aby si vzal 2 dny volna na víc protože mu to vychází na dlouhý týden volna (12cky), samozřejmě to hned utnul že si brát volno nebude.. A mě tohle prostě úplně nebaví, strašně mi takové chvíle chybí… prostě vypnout, opalovat se, poznávat i něco jiného a chodit se večer projít k západu slunce u moře… Vždycky když jedeme k jeho mamce tak jsem ráda, protože je hodná a mám jí ráda ale jsme tam vždycky zavření než přijde z práce, maximálně se jdeme projít po vesnici což velká vesnice není takže hned procházka skončí :,( nebo jedeme nakoupit a když se stane zázrak tak jedeme do zoo 🥺.. Na mě vždycky padnou depky jakmile začíná léto, protože vím že nikam opět nepojedeme 🥺( za mé chyby se předem omlouvám)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1000
26.5.21 21:30

Kdyz touzis po dovce u more, tak se seber a jed s prckem sama… muj muz by tohle neudelal, je stastny, kdyz vidi prcky hrat si u more, ale kdyz ten tvuj je trdlo a nedochazi mu to, tak jed s ditetem sama. nebo treba vem i kamosku… i u jeho mamci bych se sebrala a vydala k mori a treba na den dva si tam rezervovala pokoj na prespani :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
26.5.21 21:32

@llida ono to je těžký když neumíš jazyk a není lehké se dostat někde vlakem 🥺.. Ale s tou kamarádkou máte pravdu, to bych zkusit mohla 🙂 ale mrzí mě to, chtěla jsem jed jako rodina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13142
26.5.21 21:36

Jestli si to muzes dovolit, tak let s ditetem a kamoskou s cestouvkou. Treba na Mallorcu. Kratky let, mas tam delegata.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882
26.5.21 21:58

My jsme spolu s manželem téměř stejně dlouho, taky jsme ještě nikde nebyli a letos se nechystáme. Počkám si na příští rok, kdy mladší z dětí oslaví 3.narozeniny. Teď by to nebyla dovolená, ale hon za batoletem. Na tvém místě bych prostě odjela s prckem sama a nebo k tomu vzala kámošku. Dá se zaplatit spousta zájezdů, kde je k dispozici český delegát. Většinou jsem nikde tlumočníka nepotřebovala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7539
26.5.21 22:04
@Anonymní píše: Čauky, chtěla bych se zeptat jak to máte vy doma, když chcete jed na dovču k moři?? Já už jsem zoufalá, jsem s přítelem 6 let a nebyly jsme spolu na dovči ani jednou, sice jezdíme do Itálie k rodině (k jeho mamči) ale bydlí 5h od moře takže se tam jen tak nedostaneme..Letos tam jedeme i s naším 16 měsíčním synem a jelikož jedeme autem na 10 dní tak jsem to chtěla vzít jedním vrzem.. Tak jsem ho poprosila aby si vzal 2 dny volna na víc protože mu to vychází na dlouhý týden volna (12cky), samozřejmě to hned utnul že si brát volno nebude.. A mě tohle prostě úplně nebaví, strašně mi takové chvíle chybí… prostě vypnout, opalovat se, poznávat i něco jiného a chodit se večer projít k západu slunce u moře… Vždycky když jedeme k jeho mamce tak jsem ráda, protože je hodná a mám jí ráda ale jsme tam vždycky zavření než přijde z práce, maximálně se jdeme projít po vesnici což velká vesnice není takže hned procházka skončí :,( nebo jedeme nakoupit a když se stane zázrak tak jedeme do zoo 🥺.. Na mě vždycky padnou depky jakmile začíná léto, protože vím že nikam opět nepojedeme 🥺( za mé chyby se předem omlouvám)

Když tak moc chceš k moři a manžel nechce, tak si kup zájezd a jeď sama s dítětem. Ale nepředstavuj si, že s 16mesicnim dítětem budeš jen ležet, opakovat se a večer se procházet po pláži pri západu slunce :lol: teda pokud nebudeš mít hlídání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
661
26.5.21 22:46

A proč jste tam celý den zavřený a nejedete někam na výlet? To by mě taky nebavilo čekat až „tchýně“ přijde z práce…Jde si přece pobyt v Itálii užít lépe i tam, kde jste…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
26.5.21 23:11

Tenhle problém neřeším, protože bydlím v přímořském státě, a mám to k moři hoďku a něco (takže klidně můžem vyrazit na odpolední výlet). Mohla bych teoreticky řešit, že chci do hor - ale hory nesnáším, tak to taky neřeším. Jinak kamkoli chci a choť nechce/nemůže, tak prostě jedu - klidně i sama, nebo s kámoškou - jen se s ním nebo s prarodiči domluvím, jestli se pokryje péče o dítě (což taky není problém, poněvadž jsem většinou do dvou dnů zpátky - poněvadž se mi stýská).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
27.5.21 00:15

Můj muž je typický necestovatel. Jakákoliv vzdálenost autem delší než 30 minut je pro něj zlo 😀 nemá teda ani řidičák, protože to prostě nesnáší. Já sem zase dcera kamioňáka a na cestách sem jako doma, takže jezdím sama s malou 😀 Jednou za dva roky ho přesvědčím aspoň k Balatonu, moře dal se mnou jednou asi před 5 lety a remcá ještě dnes. Nijak mě to nemrzí, protože normálně sme spolu furt, tak si od sebe potřebujeme i odpočinout :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10164
27.5.21 06:08

No s 16 měsíčním dítětem to opalovačka a procházky při zapadající slunci zrovna nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2478
27.5.21 07:11

Proč si nedomluvíte pobyt u moře na pár dní i s tou jeho mámou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
27.5.21 07:27

Můj chlap nesnáší sluníčko takže bych v klidu jela sama. :think: nebo si sebou někoho ven, kámošku, mámu atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25049
27.5.21 08:23

Asi bych nemohla trávit svůj život vedle někoho, kdo má diametrálně odlišný pohled na trávení volného času a času s rodinou, než já. :nevim:
Pokud tak moc toužíš po klasické dovolené, tak si ji prostě zarid bez chlapa. Víc asi nevymyslis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11303
27.5.21 08:37

Nějak si neumím představit babičku, ke které přijede 16měsíční vnuk, žijící jinak v zahraničí, a ona si ani nevezme dovolenou a chodí do práce :think:
Zkusila bych se domluvit s babičkou, že přijedete, po dvou dnech si všichni uděláte výlet na 2 noci k moři, a potom budete zase pár dnů u ní. Ty 3 dny volna by si snad zařídit mohla, ne? Postavila bych to tak, že by babička, když už žije v té Itálii, mohla vnoučkovi poprvé ukázat moře :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1122
27.5.21 12:05
@Anonymní píše: Čauky, chtěla bych se zeptat jak to máte vy doma, když chcete jed na dovču k moři?? Já už jsem zoufalá, jsem s přítelem 6 let a nebyly jsme spolu na dovči ani jednou, sice jezdíme do Itálie k rodině (k jeho mamči) ale bydlí 5h od moře takže se tam jen tak nedostaneme..Letos tam jedeme i s naším 16 měsíčním synem a jelikož jedeme autem na 10 dní tak jsem to chtěla vzít jedním vrzem.. Tak jsem ho poprosila aby si vzal 2 dny volna na víc protože mu to vychází na dlouhý týden volna (12cky), samozřejmě to hned utnul že si brát volno nebude.. A mě tohle prostě úplně nebaví, strašně mi takové chvíle chybí… prostě vypnout, opalovat se, poznávat i něco jiného a chodit se večer projít k západu slunce u moře… Vždycky když jedeme k jeho mamce tak jsem ráda, protože je hodná a mám jí ráda ale jsme tam vždycky zavření než přijde z práce, maximálně se jdeme projít po vesnici což velká vesnice není takže hned procházka skončí :,( nebo jedeme nakoupit a když se stane zázrak tak jedeme do zoo 🥺.. Na mě vždycky padnou depky jakmile začíná léto, protože vím že nikam opět nepojedeme 🥺( za mé chyby se předem omlouvám)

Vybodni se na přítele, popadni malého a těch 5 hodin jeď. Zaplať si 2 dny ubytování u moře a užij si to s malým. Přítel uvidí, že není všeho pánem a obejdeš se bez něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat