Který kočárek nebrat?

9541
23.3.09 08:50

Který kočárek nebrat?

Ahoj holky, tak koukám, že kočárků je víc než dost a napadlo mě, co kdyby jste napsaly s jakými máte špatnou zkušenost (značka, typ) a radši ho nebrat? A co přesně vám na nich nevyhovovalo?Myslím, že některým to pak pomůže s výběrem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2681
23.3.09 12:04

Ahoj, myslím, že by bylo dobré do názvu diskuse napsat, že jde o kočárky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
23.3.09 13:02

Já bych osobně nešla do Taka , já mám cam cortinu tris evolution a jsem max spokojená :o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
452
23.3.09 14:42

Záleží kolik chceš do kočárku investovat, a kde s ním budeš jezdit, jak jsi náročná ná výbavu a nakonec, jesltli přežiješ, že třeba nebude in.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9541
26.3.09 08:00

No myslela jsem to tak všeobecně ( sama kočárek zatím nehledám, jen se v nich trochu orientuji) , které značce byste radily se vyhnout, ať to jsou levnější, nebo i drahé. A co vám na nich vadilo? Také by mne zajímalo, v jaké zemi se vyrábí ( Jané, Babywelt, Casualplay, Maxi-Cosi, MOON, Neonato, Quinny, X-Lander, Teutonia, Musty, I'COO, Bébécar)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.3.09 14:59

Ahoj,tak já měla nejhorší zkušenost s kočárem youpala!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Takže,za mě můžu říct,že určitě nééé!

michaelah

• Nahlásit
  • Citovat
2257
26.3.09 21:22

Jané, Casualplay-Španělsko
X-lander-Polsko
Teutonia, I´Coo-Německo
Mutsy-Holandsko???
Peg Pérego, Chicco, Inglesina-Itálie

Ostatní nevím, osobně jsem slyšela samou chválu na Teutonie, I ´Coo, Mutsy, Quinny, Peg Pérego a Inglesina a z levnějších pak z vlastní zkušenosti Knorr, Peg Pérego…

U kočárku bych koukala na celkovou praktičnost a bezpečnost, pak váha a skládání..A já si myslím, že někdy méně znamená víc, takže i když mám úplně obyčejný Knorr Nizza, což je trojkombinace bez otáčecích kol, ale s přehazovací rukojetí, odvozila už obě holky a je pořád úplně v pohodě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
30.3.09 23:35

že by x-lander byl Polsko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7592
30.3.09 23:47

jj X-lander je Polsko