který šátek na nošení vybrat?

123
13.12.04 22:29

který šátek na nošení vybrat?

ahoj holky,
všechny vás zdravím a prosím vás o radu. mám dvouměsíční holčičku a uvažuji o koupi šátku na nošení. zatím ho využiji jen doma a až bude teplo, tak i venku. našla jsem si šátky Vatanai a potom nějaké z Guatemaly a z Indie. máte nějakou zkušenost, který ze šátků je nejlepší?
děkuji a pěkný večer,
ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2133
13.12.04 22:43

Ahoj Ivano,
já jsem kupovala šátek zhruba před rokem, Ondra měl tehdy myslím 4 měsíce. Koupila jsem ten z Guatemaly - Girasol. Byl fajn, ale když jsem pak u kamarádky viděla Vatanai, tak jsem neváhala…prodala celkem bez problémů a rychle Girasol a koupila Vatanai. A jsem maximálně spokojená.
Girasol byl takový méně poddajný, když jsem ho s sebou někam brala jen pro jistotu, tak mi zabral půl batohu…zatímco Vatanai je taková maličká nadýchaná hromádka látky. Cítím se s ním pohodlněji, není mi v něm takové teplo a zdá se mi i příjemnější na dotek. A složím ho do malého balíčku.
Jiná moje kamarádka má ten indický šátek, ale viděla jsem ho v době, kdy jsem o pořízení ještě neuvažovala, takže jsem ho nějak extra nezkoumala. Ale myslím, že je tenčí než ten guatemalský a tím pádem i skladnější.
Ale pro mě nad Vatanai není. Pokud to neřešíš kvůli financím, tak ti ho můžu rozhodně jenom doporučit.
Sylva

Ještě jsem chtěla připsat, že Ondra když šátek vidí, tak je úplně nadšený a sám mi do něj chce nastupovat. Nosím ho občas i teď - má 17. měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2304
13.12.04 22:47

Ahoj,
mám doma vatanai, ale ty druhé se mi taky líbí, i když je znám jen z obrázků. Ráda bych šátek určité barvy a vzoru až si budu pořizovat druhý, ty indické se mi líbí víc :) Vatanai jsem taky vybírala ze stránek a mám dojem, že snad ty druhé ještě nebyly k mání, jinak bych kvůli ceně koupila některý z těch druhých.
Stefinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
13.12.04 22:50

Ahoj IVO,

souhlasím ze Sylvou. Vatanai šátky jsou opravdu nejlepší. I v mém kruhu je nejoblíbenější. Doporučil nám ho i sám doktor. Je z fajn materiálu a opravdu hodně vydrží. Pokud si pořídíš delší, můžeš si vybrat hodně poloh pro prcka a to je fajn. Ten nejdelší (asi 5m) stojí 2700Kč, ale to je pro konfekční velikost nad 42. Záleží, co si vybereš. Mrkni na stránky www.vatanai.cz tam o tom je všechno. Záruku mají 3 roky a na každou část výroby i na výrobek samotný mají atestaci.
Edita Anne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
14.12.04 14:44

Mám Guatemalský šátek (Girasol) a jsem hrozně spokojená.Porovnávala jsem to s šátky Vatanai,a ten rozdíl v tlouštce není tak markantní.V létě se potíme v obou,prostě jsme si topily vzájemě a teď v zimě je to výhoda.Nosím Andulku pod bundou a obě jsme oblečeny jen do mikiny.Sice má na nohou oteplovačky a „hucule“,ale i tak.

Ono je to asi o vkusu a zvyku,mě by bylo jedno který bych měla,jen mám ten nejpestřejší a ten Vatanai nedělá.Navíc jsem „výrazně ženské“ postavy (kojící prsa č. 10) a tak jsem musela mít 4.5m a tam hrála roli i cena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
14.12.04 16:16

holky, diky za rady.
jdu si objednat asi ten Vatanai, aby mi ho Ježíšek stačil přinést :) . doufám, že se na něm neoběsím :D a budu ho umět vázat.
pa ivana a anička 2měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.12.04 18:11

My máme GIrasol a spokojenost… kočárek moc ke slovu nepřijde… Jen je mi divná jedna věc… tady pořád čtu, jak mamky nosí a nosí… a já jich přitom potkávám naprosté minimum, spíš žádné… holky, kde všechny jste? :-)

Klára

• Nahlásit
  • Citovat
2619
14.12.04 18:25

Ahojky,
ty indicke a guatemalske satky najdete na www.babysatky.cz . My teda mame uplne obycejny cesky za par korun a jsem s nim spokojena. Vcera vysel na www.rodina.cz clanek o noseni prcku v satku, je to pekne napsane a v diskuzi je spousta uzitecnych odkazu, tak jestli jste to jeste necetly, tak tam juknete.

Mejte se slunickove

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
14.12.04 19:16

Ahoj holky,
pokud Vám jde o cenu, tak kvalitní šátky nabízejí i na www.satkynamimi.cz . Kamarádka jej má a je spokojená. Já si jej objednávám po Vánocích (co kdyby Ježíšek naježil, tak ať nemáme doma dva :P ).
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama