Kuchyň. robot - kývání hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

serpent
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 07.12.17 14:55
Kuchyň. robot - kývání hlavy

Dobrý den,
máme doma robot Jupiter Variomax (celokovové výkonné hovado). Má problém při hnětení hutnějších těst (peču chleba, o těsto na cukroví jsme se raděj nepokoušela) - kýve se mu hlava (nebo rameno) do stran. Nelze do něj vlízt a utáhnout nějaký šroubek (což třeba u KitchenAid jde…prý), takže nám zbývá dle dodavatele pouze reklamace (to znamená být na Vánoce bez pomocníka).
Otázka je: co vaše roboty? Měla jste některá tentýž problém?
Díky za odpovědi :kytka:

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4930 příspěvků 07.12.17 15:13

@serpent ahoj, já mám kenwood major premier a má vůli nahoru a dolů, ale do stran ne.
Jinak těsto na chleba je dost problém. Ne všechny roboty to dávají. Těsto na cukroví je jednodušší, ale musíš mít změklé máslo.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama