Pračka v kuchyňské lince

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LuCc121
Povídálka 13 příspěvků 29.11.17 20:02
Pračka v kuchyňské lince.

Dobrý den,
Tentokrát nejdu už pro radu ohledně pračky, ale jdu pro radu na vyřešení umístění. Konečně jsme vybrali pračku, ale řešíme jednu velkou otázku. Pračka by se nám teoreticky vešla do koupelny, ale z důvodu prostoru a obavy z toho, že je přeci jen už plná elektroniky a v koupelně mám opravdu vysokou vlhkost, tak jsme se rozhodli, že oželíme jednu skříňku a pračku bychom chtěli umístitdo kuchyně pod kuchyňskou linku. Pračka má rozměry, 60 šířka, 45 hloubka a 85 je výška. Výška kuchyňské linky je také 85cm. Tak se jdu zeptat. Musí se nechat nějaký prostor mezi pračkou a linkou? Řešil to tu už někdo? Může tam pračka býti, nebo ne? :nevim:
Každopádně děkuji předem za reakce a :poblion: rady. ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
LuCc121
Povídálka 13 příspěvků 29.11.17 20:04

Ten smajlík poslední smajlík tam být neměl :D :palec:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 1 inzerát 29.11.17 20:08

Mamka má pračku také v kuchyni a žádný prostor vedle ní a skříněk nemá. Dokonce říkala, že je pračka mnohem tišší a nejde téměř slyšet oproti tomu, když jí měla v koupelně.

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 29.11.17 20:12

@LuCc121 Mám za to, že klasická, volně stojící pračka by neměla být vložená mezi skříňky kuchyně. K tomu je určená integrovaná pračka

LuCc121
Povídálka 13 příspěvků 29.11.17 20:13

@Terezxx nám jde právě o to, že když bude ždímat, tak aby neobouchala linku a sebe. Je to tedy parní LG https://pracky. heureka. cz/lg-f72j8hs2w/#
Tak máme trochu strach

ivus5
Závislačka 3892 příspěvků 29.11.17 20:14

@LuCc121 tohle same jsem taky resila, pracka by mela mit trosku mista, aby jste ju tam dali a i na doporuceni eletrikare kvuli vibracim.

LuCc121
Povídálka 13 příspěvků 29.11.17 20:15

@Sojkka právě, koukali jsme i na internet a tam to řešili, že to nevadí, že se dá zabudovat, nechceme před ní dvířka a pod. Jen ji chceme umístit do mezery pod linkou.
Koukám, že odkaz se nezkopíroval. :roll: LG F72J8HS2W

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 1 inzerát 29.11.17 20:16
Mamka má pračku také v kuchyni a žádný prostor vedle ní a skříněk nemá. Dokonce říkala, že je pračka mnohem tišší a nejde téměř slyšet oproti tomu, když jí měla v koupelně.
@LuCc121 píše:
@Terezxx nám jde právě o to, že když bude ždímat, tak aby neobouchala linku a sebe. Je to tedy parní LG https://pracky. heureka. cz/lg-f72j8hs2w/#
Tak máme trochu strach

Prý pračka vůbec neposkakuje, jak je tam na těsno :)

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33285 příspěvků 29.11.17 20:16

@LuCc121 měli jsme pračku v lince, měla nějakou vůli. Teď ji máme samostatně a na ní sušičku, se borok nehne, bo nemá jak, hlavně si vyměřte, aby se vešla

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33285 příspěvků 29.11.17 20:17

Tatramatkám odzvonilo ;)

LuCc121
Povídálka 13 příspěvků 29.11.17 20:18

Nebo jsem četla, že se dají oddělat nožičky, ale to se nám moc nezamlouvá a nebo prý se dělá, že se deska z brousí. :nevim:

bublinek
Kelišová 5200 příspěvků 29.11.17 20:20

Máme pračku v lince, neposkakuje do stran a do „stropu“ linky, ale odchází ze své kóje.
Ale to jen tehdy, když to přeženu s otáčkama

LuCc121
Povídálka 13 příspěvků 29.11.17 20:22

@matkabagristy No právě, mě taky táta říkal, že nám obouchá vše v koupelně a pak jsem nad tím tak přemýšlela, že vlastně ona skákat nesmí, jelikož se na ni umisťuje i sušička.. A bylo nám řečeno, že právě pračky a obzvlášť tyto nové neskáčou. Prý maximálně, když se prádlo sesype na stranu, ale tahle LG se prý neroztočí na ždímání a musí se přebytek vyndat. Tak já nevím. :?

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 29.11.17 20:22

@LuCc121 jde ledacos, ale je potřeba vybrat takovou, která má demont. víko, počítat s mezerami po stranách, vystupující dvířka a zřejmě i s vyšší hlučností. Záleží co si ochotná akceptovat.

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 29.11.17 20:25
@LuCc121 píše:
Nebo jsem četla, že se dají oddělat nožičky, ale to se nám moc nezamlouvá a nebo prý se dělá, že se deska z brousí. :nevim:

Hele, aby jste z toho neudělali jiný spotřebič :-) Ono je otázkou, jestli není lepší koupit rovnou integrovanou než se zaobírat nejrůznějšími úpravami a stejně to nebude to pravé ořechové

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >