Reklama

Vakuovačka Steba VK6 va Maxxo Profi - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elis6
Povídálka 46 příspěvků 06.12.17 13:01
Vakuovačka Steba VK6 va Maxxo Profi

Ahoj, dívám se na vakuovačky. Nemáte někdo zkušenost se Steba VK6 nebo Maxxo VM Profi?

Ta Maxxo vypadá vymazleněji, ale je to jakási přejmenovaná čína asi, kdežto Steba je německý výrobek. Fólie by se do obou měly vejít Maxxo, které jsou levnější, než originál Steba.

Nemáte zkušenosti s jednou nebo druhou? Přikláním se zatím asi víc k té Steba, protože je i menší a dle dtestu by měla vakuovat dobře. To Maxxo má ale třeba integrovaný řezák rolek a nikde nemůžu najít jeho hlučnost, na kterou si hodně lidí stěžuje u té Steby…

Díky!

Reklama

Reakce:

leonabri 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 11:41
vakuovačka zkušenost

Ahoj,

s touto tedy zkušenost nemám, ale na základě článku **** jsme pořídili tu, která se tam doporučuje, dokonce byla i v akci… no, máme jí krátce a zatím super, trošku jsme bojovali s tím si na to zvyknout, ale po týdnu už to bylo ok, přijde mně, že to opravdu dokáže ušetřit, což byl pro nás hlavní důvod.. jo a také smrad v lednici :-)

edit admin: smazán odkaz

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >