Kuchyně a spotřebiče

Anonymní
24.4.20 20:04

Kuchyně a spotřebiče

Zdravím, budeme dělat novou kuchyň a myslela jsem, že když bude nová kuchyň tak automaticky i trouba, sporák, digestoř… S přítelem se nemůžeme shodnout, jemu přijde zbytečné kupovat nové spotřebiče, když můžeme použít ty ze staré kuchyně.
Zajímal by mě váš názor :mrgreen: :mrgreen: díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18519
24.4.20 20:08

S novou kuchyní jsme kupovali nové spotřebiče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52220
24.4.20 20:14
@Anonymní píše:
Zdravím, budeme dělat novou kuchyň a myslela jsem, že když bude nová kuchyň tak automaticky i trouba, sporák, digestoř… S přítelem se nemůžeme shodnout, jemu přijde zbytečné kupovat nové spotřebiče, když můžeme použít ty ze staré kuchyně.
Zajímal by mě váš názor :mrgreen: :mrgreen: díky
:nevim: To je přece individuální. My si nechali lednici a mikrovlnu, zbytek nový.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10888
24.4.20 20:17

Záleží jak vám do kuchyně zapadnou. Pokud máte v návrhu třeba vestavěnou troubu a máte teď klasický sporák tak ho tam těžko dáte. Ale pokud se vám tam spotřebiče hodí a není to úplně každej pes jiná ves tak bych nový nekupovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
24.4.20 20:18

My pri stehovani brali akorat mensi spotrebice typu robot, slehac.. jinak nove, stare by se nam ani vzhledove a rozmerove nesedely

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274
24.4.20 20:20

Záleží jak jsou stávající spotřebiče staré, jakou mají spotřebu a zda jsou plně funkční nebo ne. A taky na vašich finančních možnostech. Pokud bych měla omezený rozpočet a použitelné spotřebiče, dala bych maximum peněz do kvalitní kuchyně a na spotřebiče došetřila a vyměnila je později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31460
24.4.20 20:28
@Anonymní píše:
Zajímal by mě váš názor :mrgreen: :mrgreen: díky

Tak to záleží na vás :nevim: my jsme dávali vše nové protože jsme potřebovali funkčnost navíc + původní spotřebiče byli moc malé. Předtím jsme ale do nové kuchyně stěhovali z původní třeba lednici. To fakt záleží na vás a co se vám bude hodit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50120
24.4.20 20:49

Kupuju nove az po smrti stareho, vyjimkou byl kavovar, ten jenom zlobil. Ale i to se stalo zaminkou pro vymenu za mnohem vyssi level.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4747
24.4.20 21:03

My měnili kromě mikrovlnky vše. Stará lednice je v garáži, myčku jsem prodala, sporák byl města.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katastrofaobecna
24.4.20 21:05

Staré dávám těm, kterým se to hodí a ráda si koupím nové.

• Citovat
  • Nahlásit
385
24.4.20 21:48

Já bych se prvně zamyslela nad tím, jestli ty staré ještě fungují a taky jestli se mi do toho nového prostoru hodí vzhledově ;) Když ne, koupila bych nové, ale jinak bych nechala staré

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat