Kuchyně Opava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kolousek1
Stálice 60 příspěvků 2 inzeráty 28.07.18 21:30
Kuchyně Opava

Ahoj :mavam:
Není tady někdo z Opavy a okolí, kdo si v nedávné době nechával dělat kuchyň?
Zajímá mě kde, za kolik, třeba i fotky pro inspiraci. Budu ráda když se podělíte o zkušenosti, díky ;)

Reakce:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 28.07.18 21:51

@Kolousek1 určitě ne Válek a kačena, ti jsou dle zkušenosti v okolí přeřazení a nekvalitní. Tady na Hradci dělá interiéry pan Dušek, viděla jsem několik realizaci na fb pěkne…

mpavlic
Kecalka 177 příspěvků 1 inzerát 28.07.18 22:18

@Kolousek1 ja jsem mela kuchyn od Valuska. Byla jsem moc spokojena. Jenomze jsem byla spokojena s pani ktera mi navrh delala. Remeslnici udelali presne co navrhla a kvalit e taky super. Je to cca sest let co mi delali kuchyn. Pred rokem jsem tam sla kvuli vestavene skrini a byla jsem extremne nespokojena s pani ktera mi delala navrh takze jsme si ji tam nenechali delat. Takze moje rada zni. Obetovat cas obejit si veskere studia ktere se mi libi a pak vybrat. Vsude vam udelaji navrh zdarma a podle komunikace budete vedet do ceho jit. Ja jsem takhle obesla v Opave asi ctyri studia a v Ostrave dve.

Kolousek1
Stálice 60 příspěvků 2 inzeráty 28.07.18 22:28

Hodně s manželem váháme, zda jít do studií nebo spíš hledat přímo stolaře. @kavulenka Válek a Kačena - ty jsme vyloučili hned, snad na ně neznám kladné recenze.
@mpavlic když jste takhle obešla všechny studia, to jste si nechávala všude dělat grafický návrh včetně ceny?

Kolousek1
Stálice 60 příspěvků 2 inzeráty 28.07.18 22:29

@kavulenka díky za tip, kouknu na fb ;)

mpavlic
Kecalka 177 příspěvků 1 inzerát 29.07.18 21:47

@Kolousek1 ano vsude mi udelali predbezny navrh a rekli pribliznou cenu. Nikde neni problem kdyz se tvarite ze mate zajem od nich koupit kuchyn. Jinak pokud budete mit moznost asi bych sla rovnou k stolarovi. Myslim ze je to lepsi. Akorat ja v te dobe zadneho neznala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >