Stará sousedka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucieH16
Kecalka 168 příspěvků 28.07.18 13:20
Stará sousedka

Dobry den, prosím o radu jak by jste to řešily vy maminky. Bydlíme v pronájmu v paneláku v 11. patre (úplně nahoře). Máme skoro 11 mesicni dcerku, která lozí po kolenou, hraje si s hračkami jako každé normalni dite. Pod námi bydli stará sousedka, tipuji ji něco pres 70, a neustále na nas klepe holí do stropu, protože ji obtěžuje, že malá lozi, hraje si a proste věci padají na plovoucí podlahu. Máme i pěnové puzzle, ale proste ji to obcas ujede jinam ty hračky a bouchne s nimi o zem a hned klepání. Je to na hlavu, protože dceři asi nevysvetlim, že má už chodit aby netloukla do země koleny nebo že si nemá hrát. Už jsem ji i vzala dřevěné hračky a kostičky, abych zmírnila hluk, ale pořád je to málo. Za sousedkou jsem dneska byla a řekla mi, že je to můj problém, že mi dite lozi a ze se budu ještě divit. Na to jsem tedy volala domácímu, aby to s ní nějak vyřešil, tak se s ní pokusí promluvit večer nebo zítra. Setkaly jste se s timto? :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 28.07.18 13:25

@LucieH16 Jak to začalo? Pokud sousedka namísto toho, aby za vámi slušně přišla a poprosila, ať například dítě nepouštítě hrát si nad její ložnici před třeba 8 ráno, a rovnou na vás začala bouchat holí do stropu, tak je to potížistka a nedohodnete se, ona očividně chce problém. Zase dítě je dítě a pokud jí jednou za čas ujede hračka, no bože… pochybuju, že vás za tohle začne někdo vyhazovat z nájmu. Jinak ano, já se s tím setkala, za sousedy jsem zašla, poprosila je, že nemůžu přes dupání spát, a dohodli jsme se jako lidi.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 28.07.18 13:26

A co teprv až bude běhat a dupat! :mrgreen: Dala bych max. koberec, dál bych to asi neřešila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 13:27

@LucieH16 s blbými lidem v sousedství jsem se setkala netýkalo se to dítěte, ale psa. Ale taky to neovlivníme a nevysvětlíme psovi ani dítěti jak se má chovat…My v nervach, neboť jsme nevěděli co už udělat aby byl pes v klidu a tedy i soused. Pes byl mimo nevěděl co může nemůže a soused se neklidnil. Ptali jsme se dalších sousedu jestli je to fakt tak strašne ty nám řekli že ne že úplně v pohodě…Od té doby neřešíme..já si nebudu ničit, kvůli kret**ovi sousedovi nervy..nebudu buzerovat psa který se chová tak jako x dalších psů a soused se stejně nezklidní, neřeším a dýchá se mi líp než jsem to furt hrotila…nepoddavat se sousedce stejně si vždy něco najde..jen stresuješ sebe a dítě

LucieH16
Kecalka 168 příspěvků 28.07.18 13:30

@Lalelale No to právě ne, nikdo za nami nebyl. Mala si hraje jen v obýváku a ona na nas klepe z jejího obýváku a začalo to proste tak, že bylo odpoledne asi 3 hodiny a ona začala klepat jak šílená, při každé ráně. Malá si začíná hrát tak kolem 9, takže v tom problém taky nebude. No prave domácí se tomu do telefonu smál, že kdyžtak řešit pres policii, pokud ani on s tím nic neudělá, ale to nevím, jak bych jim dokázala, že malá když leze nebo si hraje, ona klepe. To by tu s námi museli být a cekat :nevim: ale takové omezovani, kvůli toho ze ona je stara doma sama a my mame dite , to jsem neviděla ještě. :pocitac:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 28.07.18 13:30

Tak to je nepříjemná situace. Ja osobně bych se nejdříve babku snažila ukecat po dobrém, pozvala bych ji na kafe a buchtu, aby poznala, ze jsme normalni rodina a snažila bych se s ni vyjít po dobrém. Kdyz se lidi poznají a zkamaradi, snesou obvykle mnohem vic, nez kdyz se neznají. No a pokud by to paní nestačilo/nechtěla jednat po dobrém/stále hucela, tak bych ji jednoduše řekla, ze sice chápu ze ji to vadi, ale nic s tim nenadelam. A ona jen muze prudit a otravovat vám život, ale fakticky s tim neudělá taky nic. Jooo sousedske spory, to je lahůdka.

LucieH16
Kecalka 168 příspěvků 28.07.18 13:31

@sladke-mameni Nad tím jsem taky přemýšlela no. Ale jelikož máme ještě psa, tak mi ta plovoucka přijde praktičtější.

smudlinky
Závislačka 2552 příspěvků 347 inzerátů 28.07.18 13:31

bohužel se to někdy stává, obzlát pokud jsou lidé starší a zvyklí na svůj klid. Nezbyde nic jiného, než si zvyknout, nebo si najít jiný podnájem. Bohužel lidi člověk málokdy předělá.

LucieH16
Kecalka 168 příspěvků 28.07.18 13:33
@Anonymní píše:
@LucieH16 s blbými lidem v sousedství jsem se setkala netýkalo se to dítěte, ale psa. Ale taky to neovlivníme a nevysvětlíme psovi ani dítěti jak se má chovat…My v nervach, neboť jsme nevěděli co už udělat aby byl pes v klidu a tedy i soused. Pes byl mimo nevěděl co může nemůže a soused se neklidnil. Ptali jsme se dalších sousedu jestli je to fakt tak strašne ty nám řekli že ne že úplně v pohodě…Od té doby neřešíme..já si nebudu ničit, kvůli kret**ovi sousedovi nervy..nebudu buzerovat psa který se chová tak jako x dalších psů a soused se stejně nezklidní, neřeším a dýchá se mi líp než jsem to furt hrotila…nepoddavat se sousedce stejně si vždy něco najde..jen stresuješ sebe a dítě

Ja bych to taky neřešila, kdyby mi furt někdo neklepal do stropu :D je to fakt na palici. Mala si hraje, bum hračka na zem a 2× klepání do stropu. A furt dokolecka :zed:

LucieH16
Kecalka 168 příspěvků 28.07.18 13:34

@smudlinky Ona se přistěhovala později než my :D tak ať jde, odkud přišla, pokud má takovy problem s dětmi a pohyby.. :nevim:

Prof. Farnsworth
Závislačka 4696 příspěvků 28.07.18 13:34

Problém může být v té plovoucí podlaze. Ona totiž v paneláku plovoučka položená na panel je i se standardní izolací nedodstatečně odhlučněná. Pokud se tam nedá opravdu extrémně naddimenzovaná zvuková izolace, tak je slyšet každý krok. A když pak něco spadne na zem, nebo někdo dupne, tak je to opravdu hodně slyšet. Zkuste zajít k sousedce a vyzkoušejte pád kostky na podlahu - třeba uvidíte, že si sousedka nestěžuje jen tak.

elue
Kecalka 335 příspěvků 28.07.18 13:34
… bum hračka na zem a 2× klepání do stropu. A furt dokolecka :zed:

ta čarodějnice na to vysloveně číhá!

LucieH16
Kecalka 168 příspěvků 28.07.18 13:36

Hlavně, když dneska začala bouchat , i když dcera jen lozila po kolenou ale ani si nehrála! Tak to byl vrchol. To jí mám dávat jeste chrániče na kolena a rukavice nebo co 8o

LucieH16
Kecalka 168 příspěvků 28.07.18 13:37

@elue Taky mi prijde. Hůl nonstop v ruce, když klepe hned par sekund po tom :potlesk:

LucieH16
Kecalka 168 příspěvků 28.07.18 13:38

@Prof. Farnsworth Prave proto jsem ji ty kostky už včera vzala a všechno dřevěné, a ona klepe, když lozi po kolenou. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >