Kuchyňka Duktig Ikea

209
30.7.14 12:40

Kuchyňka Duktig Ikea

Zvažujeme, že dceři k druhým narozeninám koupíme ikea kuchyňku. Chtěla jsem se s vámi poradit, zda není pro dvouletou holku moc vysoká. Píšou, že výška jde nastavit do tří poloh. Nevíte někdo, jak je vysoká pracovní plocha v nejnižší poloze? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24488
30.7.14 12:46

Nemůžu změřit, dítě spí v pokoji, ale syn rok a čvrt u ní klidně „kuchtí“, pro dvouletou určitě nebude velká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
30.7.14 12:49

U nás je pracovní plocha 55 cm od země, ale o třech polohách teda nevím, nikdy jsem ji neupravovala a synek v ní vaří od roka a půl naprosto spokojeně. A jak je bytelná, tak slouží i na různé jiné blbiny, jako je šplhání po ní a sedání si do dřezu… je to super věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
30.7.14 13:10

Pak by to tedy melo byt ok i pro nas :-) diky

Jeste se zeptam, co si myslite o umisteni kuchynky do obyvaku s KK. Rada bych, aby mela kuchynku v pokojicku, ale prijde mi, ze si vic vyhraje, kdyz bude pobliz opravdove kuchyne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51445
30.7.14 13:16

Dcera ji taky dostala ke druhym narozeninam, merila tehdy 87 cm a kuchynka zcela OK v te prostredni poloze. Ta nizsi je s odstranenyma nastavcema nozicek cca o 5 cm niz, vyssi s obracenyma nastavcema cca o 5 cm vys.

Umisteni ke kuchyni jednoznacne doporucuji, casto varime spolu. Kuchynka je nadherna, moc pekne zpracovana, pevna a stabilni, jedna z nejoblibenejsich hracek.
Akorat bacha, prirazena k boku velke linky slouzi jako schodiste, takze tuhle se mi dcera vesele prochazela po pracovni desce 90 cm nad zemi :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4986
30.7.14 13:23

Syn ma dnes 2. narozeniny a prave k nim duktig dostaĺ :D Ma ji taky u kuchyne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24392
30.7.14 13:45

Můžete, sem někdo prosím, hodit odkaz a cenu? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24488
30.7.14 13:46
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24392
30.7.14 13:50

@Pipet díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
30.7.14 19:31

Taky ji máme v obýváku s kuchyňským koutem a vaříme spolu. Často musím teda svoje nádobí hledat v synkově kuchyni :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
886
30.7.14 19:42

Ahoj, taky o té kuchyňce uvažuji k tříletým narozeninám. My už kuchyňku máme po synovi plastovou. Ale maminka si přeje ikeáckou :oops:. Jak myslíte si s ní holčičky hrají. Syn 7 letý jako něco málo uvaří, ale to je kvůli mladší sestře, když spolu pečují o děti. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24323
30.7.14 20:59

Stoji u ni syn 77cm je v nejvyšší poloze a kdyby vedel co sni tak tam taky uvari. Ale zatím jenom kramari :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
886
9.10.14 20:18

Kuchyňka ikea nebo woody

Ahoj psala jsem, že bych pro dceru chtěla kuchyňku ikea, ale teď mě dcera zmátla, že od woody je krásná růžová. Vím, že by asi ikeou byla spokojená, ale z růžové paf.
Jedná se o tuto http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Kterou byste vybralli :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24323
9.10.14 20:20

Za me ikea nemam rada sladke věci. Takhle vim ze v ni muze varit i kkluk…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8022
9.10.14 20:32

Ikea suprr ma ji synovec s neteri s bomba dostali ji k vanocum.
Prvni bylo ze neter myla panenku vo dostala ve drezu,:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama