Kuchyňka z Lídlu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evelínka79
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 13.11.14 23:29
Kuchyňka z Lídlu

Ahoj, na začátku prosince mají mít v Lídlu dětskou plastovou kuchyňku. Zajímalo by mě jestli ji někdo máte doma a jak jste s ní spokojení.

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 45285 příspěvků 14.11.14 00:35

Loni jsem si ji prinesla, slozila… a zase ji vratila zpatky.
Takhle - pokud te uspokoji plastova kuchynka, jdi do ni, neni o nic horsi nez jine plastove kuchynky, dokonce ta lonska byla zcela identicka (vc. vyrobce) s tim, co se tady prodava o pulku draz pod znackou Miele. Ma i nejake minimalni nadobi a vybaveni u sebe.
Ale proste to ma nesvary plastovych kuchynek, no, je lehka, tudiz nestabilni (dcera po kuchynce splha, tuhle by hned povalila), dvere drzely na dobre slovo (plastovy vylisek) a ulozne prostory na nadobicko prakticky nulove.
Ale jak pisu - pokud zvazujes plastovou kuchynku a nemas extra zive dite, jdi do tehle s cistym svedomim.
Pokud to extra zive dite mas nebo chces drzak, co precka veky, dost si priplat a jdi do dreva. My mame nakonec ikeackou a je to nebe a dudy, bohuzel samozrejme i cenove.

mookiee
Závislačka 2721 příspěvků 14.11.14 00:42

Nevim jestli shanis vylozene jen tu z lidlu, ale byla jsem v tescu a maji tam na nekolik kuchynek 50% slevu ;)

mukran
Povídálka 34 příspěvků 14.11.14 01:16

@ugluk přesně tak, měla jsem možnost osahat a vyzkoušet tu z Lidlu v jedné dětské herně a vůbec není stabilní, každou chvilku ji nějaké dítko povalilo. Je sice krásná, ale to je tak všechno. Raději jsem připlatila, a taky pořídila tu z Ikei, je suprová, a i když po ní dcera občas šplhá tak prostě drží na svém místě. A má oproti té z Lidlu dvě prostorné skříňky na nádobíčko i jídlo, plotýnky při vaření svítí. Skříňku pod plotýnkami využíváme jako troubu, nahoře máme mikrovlnku a další dvě poličky.
Jo a další výhoda, má nastavitelné nožičky takže roste s dítětem, ta plastová mi přijde celkově nějak malá.

zerezmijka
Echt Kelišová 9358 příspěvků 14.11.14 06:01

@evelínka79 Loni skoro dvouleťačka dostala kuchyňku z Lidlu a za nás tedy spokojenost. Je tam nějaké to nádobíčko, příbory,…ale dostačující. Víc by se na ni stejně nevešlo. Ano, je lehká a plastová, ale máme ji u zdi, dcera po ní neleze, nepovaluje. Občas si ji vysune a prolézá skrz troubu. :D

gerose
Echt Kelišová 9125 příspěvků 14.11.14 08:00

@zerezmijka a můžu poprosit o foto?

zerezmijka
Echt Kelišová 9358 příspěvků 14.11.14 08:05
gerose
Echt Kelišová 9125 příspěvků 14.11.14 08:08

@zerezmijka děkuju

ugluk
Hvězda diskuse 45285 příspěvků 14.11.14 09:04

Jo to byla ona. Jeste mi to na obrazku prislo, jak jsou ulozne policky zboku, v realu to ale byla jen tak 5 cm prohluben na plastu, aby to drzelo tvar. Ale kamaradka ma plastovku dvakrat drazsi a je to vsecko stejny. Pro hodny deti to neni zas tak spatny :)

zerezmijka
Echt Kelišová 9358 příspěvků 14.11.14 09:21

Mně se samozřejmě taky víc líbila ta z ikea, ale u té Lidlácké vyhrála cena. A nakonec dcera je s ní spokojená. Ale jak píšete, je to plast.

evelínka79
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 14.11.14 09:56

Moc díky za odpovědi. Máme už doma asi měsíc kuchyňku z Tesca, ale nic nedělá a taky nemá úložné prostory, tak jsem si myslela, že by ta z Lídlu mohla být lepší. Ale jak tak čtu, tak si asi moc nepomůžu… Kvůli místu potřebuju spíš menší kuchyňku a taky nevím jak moc to malou bude bavit.

evelínka79
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 14.11.14 09:57

Máme tuto bez těch bočních stolečků.

evelínka79
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 14.11.14 09:58

@ugluk No o ty úložné prostory mi šlo. Tak 5 cm je fakt málo, tam nic nedám :-(

ugluk
Hvězda diskuse 45285 příspěvků 14.11.14 10:32

Jeste je trochu mista v te troube, ale byl tam uprostred vystouply ten plastovy spoj dvou dilu, takze stejne zadna plocha. A tvarilo se to, ze to dela zvuky, byl tam takovy malinky cudlicek, ktery by snad mel po vlozeni baterii a zmacknuti sumet jako plotynka, ale nic moc. Jestli uz doma nejakou mate, tak tuhle bych jako druhou neporizovala ;)

evelínka79
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 14.11.14 10:43

No jako druhou ne, myslela jsem místo ní. Ale tak jak to popisuješ, tak to nemá cenu. Necháme si tu co máme. Mám ji pro malou k Vánocům. Nádobí už máme taky koupené, manžel jí tam přidělá světýlko nad sporák, tak to bude nejspíš stačit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >