Reklama

Kuchyňský dřez - výpusť - excentr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luca82
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 23.02.17 12:02
Kuchynsky drez - vypust - excentr

Dobry den,
prosim o radu - v kuchyni mame ve drezu vypust - excentr, tzn. vypust se ovlada koleckem umistenym na drezu.
Bohuzel se nam neco odlomilo na te hadicce, ktera cely system ovlada a tim padem to nefunguje.
Divala jsem se na internet a vsude nabizi ke koupeni cely novy ten system.
Ale mne se opravdu nechce to dloubat cele ze drezu a menit.
Resil jste nekdo opravu tohoto?
 Dekuji

Reklama

Reakce:

danyk
Generální žvanilka 23260 příspěvků 23.02.17 12:49

My budeme mít něco takového. Nešlo to ovládat. Když jsem k nám 200 km dostala šikovného tatínka, tak tam „jen cosi omotal a vypodložil drátkem“ (bral si ode mě háček na vánoční stromeček, jak bývá u čoko kolekcí). A funguje to. ALe podrobně neporadím.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama