Kuchyňský dřez - výpusť - excentr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luca82
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 23.02.17 12:02
Kuchynsky drez - vypust - excentr

Dobry den,
prosim o radu - v kuchyni mame ve drezu vypust - excentr, tzn. vypust se ovlada koleckem umistenym na drezu.
Bohuzel se nam neco odlomilo na te hadicce, ktera cely system ovlada a tim padem to nefunguje.
Divala jsem se na internet a vsude nabizi ke koupeni cely novy ten system.
Ale mne se opravdu nechce to dloubat cele ze drezu a menit.
Resil jste nekdo opravu tohoto?
 Dekuji

Reakce:
danyk
Generální žvanilka 23449 příspěvků 23.02.17 12:49

My budeme mít něco takového. Nešlo to ovládat. Když jsem k nám 200 km dostala šikovného tatínka, tak tam „jen cosi omotal a vypodložil drátkem“ (bral si ode mě háček na vánoční stromeček, jak bývá u čoko kolekcí). A funguje to. ALe podrobně neporadím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >