Reklama

Aviváže Silan Suprême

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dominiskaa
Povídálka 17 příspěvků 21.02.17 22:36
Aviváže Silan Suprême

Ahojte holky :dance: už jste některá použily některý z nových Silanů Suprême? Já je dnes viděla v DM tak jsem na zkoušku jeden vzala.. ten světle růžový, tak doufám, že splní můj požadavek a to je dlouho vonící prádlo :andel: no nevím.. :*

Reklama

Reakce:

Bebinka29
Kecalka 441 příspěvků 22.02.17 08:52

Ted jsem si ji taky v dm brala a poprvadě to jaksi vůbec nevonělo a to jsem sušila prádlo v sušičce, kde se to vždy krásně rozejde ta vůně. Tak nevím. Dala jsem tam dávku jako normálně. přijde mi to dost řídké na to že je to koncentrát. už jsi v tom prala? A?

dominiskaa
Povídálka 17 příspěvků 24.02.17 10:10
@Bebinka29 píše:
Ted jsem si ji taky v dm brala a poprvadě to jaksi vůbec nevonělo a to jsem sušila prádlo v sušičce, kde se to vždy krásně rozejde ta vůně. Tak nevím. Dala jsem tam dávku jako normálně. přijde mi to dost řídké na to že je to koncentrát. už jsi v tom prala? A?

Tak už jsem v tom prala a musím uznat, že v obchodě mi taky nic moc nevoněla ale na oblečení moc hezky.. dokonce jsem ji cítila na konci dne z džín.. takže zatím jsem příjemně překvapená :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama