Aviváže Silan Suprême

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dominiskaa
Povídálka 17 příspěvků 21.02.17 22:36
Aviváže Silan Suprême

Ahojte holky :dance: už jste některá použily některý z nových Silanů Suprême? Já je dnes viděla v DM tak jsem na zkoušku jeden vzala.. ten světle růžový, tak doufám, že splní můj požadavek a to je dlouho vonící prádlo :andel: no nevím.. :*

Reakce:

Bebinka29
Kecalka 442 příspěvků 22.02.17 08:52

Ted jsem si ji taky v dm brala a poprvadě to jaksi vůbec nevonělo a to jsem sušila prádlo v sušičce, kde se to vždy krásně rozejde ta vůně. Tak nevím. Dala jsem tam dávku jako normálně. přijde mi to dost řídké na to že je to koncentrát. už jsi v tom prala? A?

dominiskaa
Povídálka 17 příspěvků 24.02.17 10:10
@Bebinka29 píše:
Ted jsem si ji taky v dm brala a poprvadě to jaksi vůbec nevonělo a to jsem sušila prádlo v sušičce, kde se to vždy krásně rozejde ta vůně. Tak nevím. Dala jsem tam dávku jako normálně. přijde mi to dost řídké na to že je to koncentrát. už jsi v tom prala? A?

Tak už jsem v tom prala a musím uznat, že v obchodě mi taky nic moc nevoněla ale na oblečení moc hezky.. dokonce jsem ji cítila na konci dne z džín.. takže zatím jsem příjemně překvapená :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >