Aviváže Silan Suprême

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dominiskaa
Povídálka 17 příspěvků 21.02.17 22:36
Aviváže Silan Suprême

Ahojte holky :dance: už jste některá použily některý z nových Silanů Suprême? Já je dnes viděla v DM tak jsem na zkoušku jeden vzala.. ten světle růžový, tak doufám, že splní můj požadavek a to je dlouho vonící prádlo :andel: no nevím.. :*

Reakce:
Bebinka29
Kecalka 448 příspěvků 22.02.17 08:52

Ted jsem si ji taky v dm brala a poprvadě to jaksi vůbec nevonělo a to jsem sušila prádlo v sušičce, kde se to vždy krásně rozejde ta vůně. Tak nevím. Dala jsem tam dávku jako normálně. přijde mi to dost řídké na to že je to koncentrát. už jsi v tom prala? A?

dominiskaa
Povídálka 17 příspěvků 24.02.17 10:10
@Bebinka29 píše:
Ted jsem si ji taky v dm brala a poprvadě to jaksi vůbec nevonělo a to jsem sušila prádlo v sušičce, kde se to vždy krásně rozejde ta vůně. Tak nevím. Dala jsem tam dávku jako normálně. přijde mi to dost řídké na to že je to koncentrát. už jsi v tom prala? A?

Tak už jsem v tom prala a musím uznat, že v obchodě mi taky nic moc nevoněla ale na oblečení moc hezky.. dokonce jsem ji cítila na konci dne z džín.. takže zatím jsem příjemně překvapená :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >