kuchyňský závěsný systém

234
11.9.07 09:02

kuchyňský závěsný systém

ahoj, nemá někdo na lince závěsný systém? ten drátěný třeba od tescomy.Uvažuji nad ním, ale bojim se že za chvíli se mi nebude líbit.Máte zkušenosti? Využijete ho vůbec? A nehodil by sem někdo fotku abych viděla jak to vypadá už zavěšené? Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10773
11.9.07 10:06

YUKA, mám ho téměř rok a jsem s ním spokojená. Koupila jsem si ho od Tescomy. Na zavěšení mám Monti tyče a háčky. Jinak mám kořenky, dávkovač folií…, odkladač na vařečky a pak náčiní President (mám asi 20 ks, které se mi hodí-naběračky, obracečky, otvírák, mašlovačku…).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
11.9.07 13:04

Tak ja zavesny systme v kuchyni nemam a priznam, ze jsem ho ani nechtela. Mamka mela v kuchyni takove to zavesne „kuchynske naradi“ a musim riic, ze jsme to vubec nepouzivali, nebot bylo stale zaprasene a pred kazdym pouzitim se mi ho rozhodne myt nechtelo. To jedine, ze by se to pouzivalo denne, ale to zase hodne veci nepouzivas. Takze ja jsem radsi volila vice suplicku - kam se da vsechno prehledne uklidit :-)
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
11.9.07 13:35

Ahoj,
tak my máme už sedm let tento závěsný systém od Tescomy a jede denně. Mám tam nejběžnější věci a do šuplíku sahám minimálně. Mám poličku přímo na kořenky, na kuch. role, alobal atd., v rohu mám kafe. Na háčkách pak je nejběžnější náčiní. Hezky tam vypadá :,-(a pěti věcí od Tescomy President. Nevím, jestli to bude na té fotce všechno vidět.
http://img239.imageshack.us/img239/1727/tescomayf2.th.jpg:http://img239.imageshack.us/…mayf2.th.jpg /> A omlouvám se za binec, šla jsem to vyfotit teď od stolu.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
11.9.07 13:42

díky, šlo mi hlavně o kořenky a zásobník na kuchyňské utěrky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rhowin
19.4.12 17:04

mohla bych se zeptat jak jste spokojen se zavěšením nad deskou? Nejde Vám na náčiní při vaření pára a tak dále?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama