Kufr Trunki

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smaria
Kecalka 417 příspěvků 04.03.12 10:00
Kufr Trunki

Ahoj holky,
v červnu vyrážíme s dcerou na dovolenou. Letíme letadlem, poprvé… tak z toho mám trochu nervíky :-) ale snad to zvládneme. Ráda bych koupila malé nějaký kufřík na její hračky a drobnosti, který by se dal vzít i na palubu letadla. Máte zkušenost s kufrem Trunki? Pokud byste někdo chtěl prodat svůj model, ale zachovalý, obraťte se na mě do zprávy :-)
Díky za odpovědi. Hezkou neděli.
Maruška

Reklama

Reklama

Reakce:

SSSS  24.07.12 14:06
Kufr Trunki

Ahoj, svůj ještě zatím prodávat nechci, ale je to fajn věc, určitě doporučuji. Budu pořizovst druhý ještě pro dcerku, až trochu povyroste. Přes net už to není zas tak drahý, jak bylo… pa

Easinka
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 1 inzerát 24.07.12 14:18

Vidis, ja na nej zrovna vcera koukala na internetu a rikala si, jestli je to dobre, nebo ne. Tak se se zajmem podivam, co ostatni napisou. Prijde mi to sikovne. Jenom si rikam, jestli neni lepsi batuzek na zada?

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15303 příspěvků 24.07.12 14:26

Spíš bych se obávala, že za pár let už ho nebude chtít, protože je opravdu dost dětský designem a zas kufr by měl vydržet dýl než na dva tři roky. :think: Osobně jsem koupila univerzálnější tašky a kufry pro děti a jsem ráda, protože dneska by s tím třeba dcera určitě odmítla jet.

jani-oli
Závislačka 3630 příspěvků 24.07.12 14:35

Cestovali sme s Trunkim pred par lety, kdyz bylo synovi 2,5, vyhody: da se vzit na palubu (board size), nas malej na nem v dlouhych letistnich halach jezdil-resp. tahli sme ho, coz bylo docela fajn spestreni a nefnukal, ze musi tapat daleko. ale nevyhoda je to, ze je sam o sobe pomerne dost tezkej a ma trochu nesikovnej tvar, takze se do toho docela blbe bali veci.

SSSS  24.07.12 15:04

Myslim, ze je idealni tak od 1,5 let do 5, potom uz je potreba koupit jine zavazadlo. Syn ma ten kufrik fakt rad, sam si do nej bali a jezdi na nem i doma. Nemusime s sebou brat zadnou motorku ci auto, kdyz nekam jedem. A myslim, ze i celkem dost vydrzi, zatim ho mame rok a vypada porad dobre, dokonce i kolecka. Nevyhoda je, ze se do nej nevejde uplne hodne veci, ale na tyden v pohode staci.

karchinka
Stálice 54 příspěvků 11.09.13 14:53

Chtěla bych to tu trošku oživit a poradit - letíme teď 2× za sebou letadlem, jednou na Krétu a podruhé do USA, asi by se mi tento kufřík pro malého líbil, ale zjistila jsem, že v USA stojí kolem 20 dolarů a tady kolem tisícovky, což je docela velký rozdíl… jenže teď bychom ho možná víc využili než na zpáteční cestě z USA, takže mám velké dilema, nebýt rozmazlená a počkat s koupí do USA nebo pořídit už teď, i když nevím, jestli ho nepotáhnu sama :D a nemáte zkušenosti s levnějšími napodobeninami? našla jsem něco na aukru, ale přijde mi, že ty levnější (ne zas o tolik) nevypadají tak pevně… a jak dlouho ho takové dítě využije? náš má sice 4, ale vypadá tak na 7 :)

Vemas
Kelišová 5319 příspěvků 11.09.13 16:15

@karchinka ja osobne napodobeniny nemusim. Trunki mame, letame do usa kazdy rok a doporucuju, syn si sedne, kdyz je unaveny, tahneme ho.
Pokud hodne cestujuete, urcite bych ho koupila :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Sedm pomocníků, které byste měla mít v kabelce, když jste mimo domov

Dámská kabelka je opředena mnoha mýty. Je to všestranné úložiště s kapacitou... číst dále >

Nejlepší investicí v životě je vzdělání

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká investice přinese vašim dětem největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Manžel i dcera se zabili, Heleně zůstala vnoučata. Televize jim pomohla

O pomoc pro svou babičku napsala tentokrát do televizního pořadu Mise Nový... číst dále >

OBRAZEM: Sexy těla, prádlo i pád. Andílci se potkali v Číně

Letos andílci Victoria’s Secret roztáhli svá křídla v Šanghaji. Modelky... číst dále >

Reklama