Zpět na web

  • načítám...

20180621_153200.jpg

"@ivabozi":https://www.emimino.cz/profil/ivabozi/ "@lucynka25":https://www.emimino.cz/profil/lucynka25/ "@mi.anetka":https://www.emimino.cz/profil/mianetka/ "@Vemas":https://www.emimino.cz/profil/vemas/ "@ssss":https://www.emimino.cz/profil/ssss/ holky co ten kufr vlastnite, obracim se na vas s dotazem... dceri jsme Trunki berusku poridili ale ona se cela rozlozi jakoby.. je to funkce nebo vadny kus? Jakoze kdyz ho rozevru tak se mi v podstate rozdela na dve poloviny... dve skorepiny. jsou tam ty zobacky a muzu ho zase spojit ale spise se oddelava nez by drzel pokupe.. respektive jakoze drzi ale kdyz tam naskladsm veci a je tezsi tak ma tendenci se rozdelit na dve poloviny tou vahou a prijde.mi ze to neni kufr ale dve misticky spojene dohromady ... je to normos nebo reklamovat? Drzi vam to naprvno nebo taky muzete tak volne oddelavat? dekuju

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...