Kunert VIP - do terénu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  07.03.18 13:08
Kunert VIP - do terénu

AHoj,

prosím o rady, máte někdo Kunert VIP? My bydlíme na vesnici, resp. za vesnicí - máme špatně přístupnou cestu, na první mimčo jsme si pořídili trojkombinaci s předními kolečky s aretací, jenže nebylo to pro nás vhodné, stejně ten kočárek byl spíše na hladší cesty, a tedy ani na výlety nám nevyhovoval a sportovní sedačka nic moc. Takže jsme se rozhodli na druhé mimčo pořídit jiný kočárek. Nechce se nám moc investovat a hlavně jsme se rozhodli pro kočárek s pevnými kolečky daleko od sebe, právě kvuli té průjezdnosti terénem. Takže se chci poptat, jestli někdo máte tento kočárek a jak jste spokojení. Nečekáme žádné zázraky, prostě jenom aby byl stabilní, držel pohromadě a aby byl odpružený - taky jestli mu nepadá boudička nebo nějaké další běžné vady levných kočárků - díky :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineJanli
Závislačka 4653 příspěvků 07.03.18 13:30

S tímhle zkušenost nemám, ale poradím roan maritu. Do takovýho terénu ideální a je to neskutečnej držák. Drandím s ní pole napole a za tři roky bez jedinýho problému.

jakanas
Kelišová 6274 příspěvků 8 inzerátů 07.03.18 13:38

Tak výhoda je že má přehazovací madlo a docela velké lůžko.
Tím že je tam hodně pohyblivých dílů tak jsou tyto kočárky velmi brzo dost rozhrkané.
Celkově bývá problém s tím, že kočárky zatáčí na stranu. Ale to jde srovnat (změřit vzdálenost mezi předním a zadním kolem a potom to prostě mechanicky zohnout tak jak je potřeba)
Kočárek je i docela těžký, ale zase při složení ho složíte i s korbou.

Potom je varianta taková ta retro zavěšená na pružinách.
Opět je to docela těžké a musí se pravidelně mazat jinak děsně vržou.

No a poslední o čem vím je naše vario. Jedná se přední pevnou osu která se nasadí i s kolama místo těch předních otočných.
Je to malé, lehké, terénem projede bez problémů a když potom máte 12-15kg dítě ve sporťáku tak je i mnohem příjemnější jezdit s otočnými koly, protože se člověk tolik nenadře.
Máte tak obě varianty v jednom (pevná i otočná kola)

xacxa
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 07.03.18 14:20

Nemáme ale budeme pořizovat. Je nám sympatický, recenze na něj slušné a hlavně poměr cena a co za ni je odpovídající

LLenule111
Závislačka 3116 příspěvků 07.03.18 14:21

Kočárek mám a jsem s ním moc spokojená, jako za ty peníze, prostě super. :palec:

LLenule111
Závislačka 3116 příspěvků 07.03.18 14:22

Výběr z mnoha vzorů a barev je opravdu veliký.

jakanas
Kelišová 6274 příspěvků 8 inzerátů 07.03.18 14:23
@LLenule111 píše:
Kočárek mám a jsem s ním moc spokojená, jako za ty peníze, prostě super. :palec:

Já už teda tyto kočárky dva roky neprodávám, ale ještě furt je tam ta obrovská díra mezi deskama?(sedátko a opěradlo)

Anonymní  07.03.18 15:00

@jakanas Díky za tip - jenom on je velký rozdíl dá za kočárek 10tis a 3,5 tis…a my už po zkušenostech do toho nejdeme - měli jsme podobnou trojkombinaci (pravda, že kolečka jenom s aretací), za nova jsme dali do něj 15 tis a nebyli jsme spokojení - takže jsme si řekli, že to teď pořešíme nějakým levným do terénu, ať se klidně rozvrže a zničí, pak už nebude potřeba - jenom to jedno dítě aby v klidu odvozil.

Anonymní  07.03.18 15:01

@LLenule111 Vážně? To ráda slyším :D A jezdíte terén? Jak je to s odpružením? Já ho neviděla prodávat, takže ho asi koupíme na slepo přes net - ale aspoń se takhle chci poptat

Anonymní  07.03.18 15:04

@xacxa Ano - přesně. My už máme zkušenost s kočárem za 15 tis a tedy nic moc. Ačkoliv vypadal super bytelně do terénu, tak nakonec nás zklamal - a sporťák nebyl dobrý. U kočárku VIP by měl být sporťák prostornější a za tu cenu…jenom jsem ho neviděla naživo nikde prodávat, tak ještě sháním info =) Jinak přes net je teď na něj akce, dá se sehnat za 3,5 tis :)

Maky.p
Generální žvanilka 24786 příspěvků 07.03.18 15:44

S Kunertem můžeš i na pole :lol: Kupovala jsem ho na první dítě, teď v něm drandí druhé. Běžně jezdíme po polňačkách, po trávě,.. Zatím vše drží, vše funguje. Barvy nejsou vyšisované, po dvou dětech vypadá stále zachovale. Ale sporťák jsem kupovala jiný teda, Kunert je dost těžký na manipulaci. Tenkrát jsem ho kupovala hlavně proto, že měl snad největší korbu na trhu.

Anonymní  07.03.18 23:47

@Maky.p Díky - o to nám jde, ono totiž ten kočárek před tím byl na manipulaci fajn, ale na hladkém povrchu. Na polňačce, lesních cestách a naší rozryté příjezdovce to právě byl problém - takže počítám s tím, že bez otočných koleček se se sporťákem nadřu, jenže já tak či tak musela aretovat a ještě ten kočárek na to nebyl stavěný, takže prostě děs - Kunert mi přijde i že má těžiště níž a jak jsou ta kola stejně vzdálená od sebe ve předu i vzadu, tak se mi s tím pojede v terénu určitě líp - k tomu přehazovací rukojeť a ta cena - podle mě pro lidi jako jsme my to je nejlepší volba. Kdybych potřebovala do města nebo někam do obchodu atp, máme na ty účely takové o kus lepší golfky - ale těma neprojedeme tady od nás, to je jenom když někam jedu autem a potom je vytáhnu ;)

123straka321
Kecalka 143 příspěvků 08.03.18 22:52

My ho máme na chalupu :D… hodilo se nám tam nechávat kočár a taky hlavně kvuli blátu atp - tedy hledali jsme něco levného a terénního. Na takové účely tam byl fajn - ale běžně bych se s ním tahat nechtěla. Ono to opravdu dá zabrat, manipulace s ním je opravdu těžké. Odpružený trochu je, jako ne úplně extra, ale dostatečně. Je poměrně i prostorný - jenom bacha, je opravdu nizoučký. Jak je to dělané jako sporťák s vložnou taškou - takže na ohýbání k mimču taky nic moc. Nadruhou stranu ta cena je super, přehazovací rukojet je super, vzhledově nic moc, ale výběr z barev je a dá se sehnat i celkem hezké nekýčové provedení (my máme hnědý)…no ale za hlavní kočár bych ho nechtěla - i když rozumím, že jestli bydlíte v hodně špatně přístupném místě, tak máte jiné priority.

Maky.p
Generální žvanilka 24786 příspěvků 09.03.18 07:10

Skládání do auta je pro mě třeba katastrofa :roll: Já mám 54kg, kočár je fakt těžkej a skoro ani nedosáhnu na ty čudle na složení. V autě mám teda složenej sporťák Valco a Kunert mám opravdu jen na jezdění po dědině..

Anonymní  15.03.18 00:40

@Maky.p Prosím a jaká máte na kočárku kolečka? Pěnová nebo nafukovací? To jsme ještě nerozhodli, já u prvního kočáru kolečko píchla 2× a tedy moc mě láká představa, že by se to nestalo - ale zase jsou ta pěnová dostatečně měkká?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama