Kuří oka v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aneta009
Nováček 7 příspěvků 22.05.19 23:30
Kuří oka v těhotenství

Ahoj holky, dnes jsem si koupila náplasti na kuří oka. Udělalo se mi jedno na noze o dost do bolí uz, četla jsem přívalový leták a tam je psané že není vhodné pro těhotné… :nevim: Myslíte že to vadí? Jsem v 16tt některá zkušenost.? Děkuji.

Reakce:
vtipna
Kecalka 222 příspěvků 22.05.19 23:37

Poradila bych se v lékárně.

Pandemie
Kecalka 161 příspěvků 22.05.19 23:38

Vydlabat nůžkami, párkrát na noc namazat chodidlo hodně mastným krémem (indulona, vazelína), dat celofán a ponožku. Pokud píšou, že není vhodné pro těhotné, tak bych se tím řídila.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 16499 příspěvků 22.05.19 23:43
@Aneta009 píše:
Ahoj holky, dnes jsem si koupila náplasti na kuří oka. Udělalo se mi jedno na noze o dost do bolí uz, četla jsem přívalový leták a tam je psané že není vhodné pro těhotné… :nevim: Myslíte že to vadí? Jsem v 16tt některá zkušenost.? Děkuji.

Kousek slupky z banánu, převázat a nechat přes noc. Opakovat. Vypadne. Nejspíš se ti nic nestane, když to použiješ, oni to píšou pro jistotu na vše.

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 23.05.19 06:33
@Aneta009 píše:

Taky jsem měla v tehotenstvi, nemohla jsem už pak skoro chodit bolestí. Pedikerka ho vydloubla a mam pokoj. Nebolí to, spíš je to nepříjemný, ale je to otázka pár vteřin a máš klid. ;) Náplasti jsou na dlouhý lokte.. :pankac:

Váš příspěvek
Reklama