Kurz ošetřovatel prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 18:49
kurz ošetřovatel prosím o radu

( prosím o zanechání anonym, je to pro mne citlivé děkuji )
Ahoj, kurz ošetřovatel požaduje minimální ukončené střední vzdělání a já bohužel mám jen základní ( na školu se já nevyflákla bylo to za špatných okolností bohužel a ted již nelze si střední dodělat… tak mě zajímá zda opravdu musím mí střední vzdělání nebo to jde nějak jinak? mám kurz : pracovníka soc. službách a sanitáře a někde jsem slyšela že na ošetřovatele je potřeba ta střední škola nebo jen základka a hlavně + ten dokončení kurz sanitáře.. strašně moc bych si přála mít ten kurt ošetřovatele je to můj sen ale nevím zda si ho mohu realizovat.. děkuji za odpovědi :srdce:

Přečtěte si článek: Batole a jeho vývoj přehledně

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1895 příspěvků 11.04.19 18:57

Co se zeptat přímo na tom kurzu?

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 11.04.19 19:06

Já bych nenechala člověka se základním vzděláním ani vytírat podlahu, natož aby se staral o někoho… proč by nešla dodělat?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 19:13

Mxslím, že na kurz ošetřovatele je opravdu potřeba mít alespoň výuční list, ale například v našem zařízení na tuto pozici sanitářský kurz stačí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 19:14
@Kaileee píše:
Já bych nenechala člověka se základním vzděláním ani vytírat podlahu, natož aby se staral o někoho… proč by nešla dodělat?

Proč? Dělám ve zdravotnictví a věř mi, že na vzdělání opravdu nezáleží, bohužel. Chování některých zdravotníků se střední školou je kolikrát opravdu k pláči.

J.O.V
Kecalka 185 příspěvků 11.04.19 19:17
@Kaileee píše:

Hmm taky dobrý, znám vysokoškoláky kteří se chovají k pacientům jak dobytek. A paní která má jen zakladku tak tu tam milujou. Ještě že na každý má takové předsudky. A ne jen zakladku nemám

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65611 příspěvků 11.04.19 19:19
@Kaileee píše:

Nejak nechapu k cemu je na vytirani podlahy stredni skola.

J.O.V
Kecalka 185 příspěvků 11.04.19 19:20
@j.a.n.i1 píše:
Nejak nechapu k cemu je na vytirani podlahy stredni skola.

Pro někoho je to prostě póvl no jak je vidět :roll:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 11.04.19 19:25
@Anonymní píše:
Proč? Dělám ve zdravotnictví a věř mi, že na vzdělání opravdu nezáleží, bohužel. Chování některých zdravotníků se střední školou je kolikrát opravdu k pláči.

no já se prostě na lidi, kteří si nebyli schopní udělat ani blbý výuční list dívám skrz prsty a nestydím se za to… prostě takové lidi v životě nemám, ať si v nemocnici uklízí kdo chce, ale kdybych ho měla najmout já, tak určitě ne

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 11.04.19 19:27

@Kaileee vzdělání nemá nic společného s tím jak se ten člověk chová k pacientovi. Taky dělam ošetřovatelku, mám jenom výuční list, ani ten kurz sem zatím nestihla. Na tom někomu utirat zadek, nakrmit ho, pomoct prevlict a vykoupat nemusím mít vysokou. Naopak co tak koukám v nemocnici tak ty ošetřovatelky bez vzdělání se chovají líp než kdejaka sestra s červeným diplomem…

ka2ka
Extra třída :D 14595 příspěvků 11.04.19 19:49
@Kaileee píše:
no já se prostě na lidi, kteří si nebyli schopní udělat ani blbý výuční list dívám skrz prsty a nestydím se za to… prostě takové lidi v životě nemám, ať si v nemocnici uklízí kdo chce, ale kdybych ho měla najmout já, tak určitě ne

no vidíš a já znám někoho kdo ani základku nedodělal a je to velmi úspěšný podnikatel a hlavně je fakt lidský

ka2ka
Extra třída :D 14595 příspěvků 11.04.19 19:52
@Kriss Tina píše:
@Kaileee vzdělání nemá nic společného s tím jak se ten člověk chová k pacientovi. Taky dělam ošetřovatelku, mám jenom výuční list, ani ten kurz sem zatím nestihla. Na tom někomu utirat zadek, nakrmit ho, pomoct prevlict a vykoupat nemusím mít vysokou. Naopak co tak koukám v nemocnici tak ty ošetřovatelky bez vzdělání se chovají líp než kdejaka sestra s červeným diplomem…
:pankac: víš co já po císaři strašně ocenila úžasnou ošetřovatelku co mě myla když jsem se nesměla hnout a protekla jsem až na postel ani nemrkla okem a ještě jsme si dobře popovídaly,
Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 11.04.19 19:57

@ka2ka :potlesk: někdo tu práci dělat musí a ono je to náročná a nevděčná práce a někdo s vejškou tohle dělat nebude no…

ka2ka
Extra třída :D 14595 příspěvků 11.04.19 19:59
@Kriss Tina píše:
@ka2ka :potlesk: někdo tu práci dělat musí a ono je to náročná a nevděčná práce a někdo s vejškou tohle dělat nebude no…

já to uznávám :nevim: je mi jedno kdo má jaký vzdělání hlavně že se chová slušně

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65611 příspěvků 12.04.19 06:22
@Kaileee píše:
no já se prostě na lidi, kteří si nebyli schopní udělat ani blbý výuční list dívám skrz prsty a nestydím se za to… prostě takové lidi v životě nemám, ať si v nemocnici uklízí kdo chce, ale kdybych ho měla najmout já, tak určitě ne

No, svym prispevkem zes zaradila hluboko pod ty se zakladnim vzdelanim, ja bych radeji zamestnala slusne komunikujiciho cloveka se zakladnou nez nafoukanou pipinu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama