Kurzy na pc pro děti

Anonymní
27.7.21 22:23

Kurzy na pc pro děti

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, můj syn má strašně rád počítače, techniku obecně, rád by chodil do nějakého počítačového kroužku, chtěla bych to rozvíjet, protože ho to opravdu baví a je moc šikovný, je mu 7 let, existuje něco pro děti, například v okolí Kladno či Praha 5,6 děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.7.21 22:38

Já bych možná nějakou dobu ještě počkal, jelikož za pár týdnů, možná měsíců vláda zase zavře takovéto aktivity, no prostě jak už to známe a kluk bude mít po kurzu. Spíš bych se prozatím na začátku podíval po nějakých kurzech online. Udemy má velice širokou nabídku těchto kurzů, ale ty jsou převážně v angličtině, takže jestli syn neumí, což v 7 letech nejspíše ne na takové úrovni, aby tomu rozuměl, tak mu kup nějakou knihu o programování, o tom, jak fungují počítače a nebo co ho v tomto oboru zajímá. Knihy jsou pro začátek vždy asi nejlepším průvodcem a instruktorem pro vžití se do světa IT a nebo jiných témat. A navíc, uvidíš, jestli ho to potom bude opravdu bavit a nebo zjistí, že to vlastně není až tak skvělé, jak si doteď myslel a nemusíš hned dávat tisíce za kurzy. Děti v tomto věku rychle mění zájmy a vášně, mluvím z vlastních zkušeností. To já někdy měnil i několikrát do měsíce :D

• Citovat
  • Nahlásit
6333
27.7.21 23:16

Skoro v každém DDM máš nějaký kurz. Jinak v Praze je třeba počítačová akademie STEP, je to od 8.let až. Ale třeba by se dalo domluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat