Reklama

Kvalifikace pro učení angličtiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beruska9
Extra třída :D 10559 příspěvků 29.12.16 02:09
Kvalifikace pro uceni anglictiny

Vzhledem k tomu, ze tady se vi vsechno :D - nevite nekdo, zda bych mohla s kombinaci statnice na jazykove skole na Slovensku + pedagogicke minimum v CR ucit anglictinu treba na zakladce v CR? Jestli by mi uznali tu slovenskou statnici? Jinak mam VS nesouvisejiciho smeru, proto to pedagogicke minimum…

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 06:43

No po změnách, které proběhly a s tím ze nemáš pedagogickou fakultu ani zkušenosti s učením se obávám, že ne. Leda v nějakém zoufale vesnici, kde shánějí kohokoli, kdo aspoň trochu umí anglicky a má na to nějaký doklad. Já například mam vystudovanou němčinu a dějepis pro střední a základní školy a FCE :lol: no a učím na ZŠ němčinu, dějepis a první stupeň angličtinu. Prace je to Krásná, ale bez vzdělání bych si neskrtla. Možná před třiceti lety, dneska v mm regionu bez šance, protoze už jen kvalifikovaných absolventů bez praxe je mnoho.

beruska9
Extra třída :D 10559 příspěvků 29.12.16 07:02
@Anonymní píše:
No po změnách, které proběhly a s tím ze nemáš pedagogickou fakultu ani zkušenosti s učením se obávám, že ne. Leda v nějakém zoufale vesnici, kde shánějí kohokoli, kdo aspoň trochu umí anglicky a má na to nějaký doklad. Já například mam vystudovanou němčinu a dějepis pro střední a základní školy a FCE :lol: no a učím na ZŠ němčinu, dějepis a první stupeň angličtinu. Prace je to Krásná, ale bez vzdělání bych si neskrtla. Možná před třiceti lety, dneska v mm regionu bez šance, protoze už jen kvalifikovaných absolventů bez praxe je mnoho.

A na tu anglictinu te berou jako kvalifikovanou? Kdyz jsi to primo nestudovala? Mne ted spis jde opravdu o tu „pravni“ stranku, jestli by mi uznali kvalifikaci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 07:20

Protoze mam dlouholetou praxí a jeden germánský jazyk už vystudovaný mám, tak mi to FCE na prvním stupni stači. Kdybych ovšem došla na Výběrové řízení s tím že mám FCE a jinou ne pedagogickou VŠ, tak jsem bez šance.

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 29.12.16 07:42

Pedagogické minimum stačí a jazyk musíš mít na úrovni minimálně C1 (doložitelně), což předpokládám, že se státnicí máš - jsou to Cambridge zkoušky CAE nebo CPE. Ještě musíš mít doložitelně odstudovaných 60 hodin didaktiky Anglického jazyka. Aktuálně se mě to týká, tak to vím, troufám si říci, přesně. :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 08:01

@Maddlen záleží jestli má základní státníci a nebo všeobecnou. ;)

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 29.12.16 08:05
@Anonymní píše:
@Maddlen záleží jestli má základní státníci a nebo všeobecnou. ;)

Samozřejmě. Psala jsem, že PŘEDPOKLÁDÁM, že má dané úrovně. Základní státnice samozřejmě stačit nebude.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama