Kvalitní opalovací krém

Anonymní
7.6.21 17:47

Kvalitní palovací krém

Ahojk, poradíte mi nějaký opalovací krem/sprej?? Potrebuju abych spíš šla do hněda než do červena🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14962
7.6.21 17:52

Mám osvědčené značky Bioderma, Eucerin nebo Avene. Vše s faktorem 50 a z dovolené u moře se vracím jen lehce snědá, což je můj cíl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19784
7.6.21 18:03

Tak záleží co preferuješ, zda chemii a je ti to jedno, nebo něco přírodnějšího :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10739
7.6.21 18:53

Já za sebe můžu doporučit Biodermu. Ale je pravda, že po týdenní dovolené na Mallorce jsem přijela opálená méně, než ostatní. A to mám normálně docela dost pigmentu. Jenže mám problém, že se mi dělá vyrážka po slunění, takže za mě jasná volba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19784
7.6.21 19:06

@Aduš8 na slunecni alergii a vyrazku je jeste super Daylong, tim si musim mazat dekolt u more

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10739
7.6.21 19:58

@Káťa19 já o tom teď četla, popravdě, objevilo se mi to jen u moře a letos :nevim: a to jsem strávila jedno odpoledne v tílku na zahradě a dost ve stínu. Asi je to slunko nějaký jedovatý :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8920
7.6.21 19:59

Za nás tento, a to mám srovnání i s velmi drahými krémy z lékárny ;) https://www.dm.cz/…2452987.html?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3830
7.6.21 20:04

Ladival - mažeme se s ním celá rodina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19784
8.6.21 09:13

My si zase oblibili cesky Topvet cokoladove mleko, pres Heureku jsou recenze.
je od jednoho roku a prirodni (ne 100% ale aspon castecne! neni z ropy apod)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18874
9.6.21 14:13

Ahoj, obnovuji, ale s dotazem na dětské krémy. Existuje nějaká varianta spf 10 pro tříleté dítě? Nebo to u nás nestačí a fakt musím v lepší případě 30 spf mazat? Nebo je to opravdu jen tím, že ty 30+ jsou speciální výroba pro děti bez chemie (no když čtu těch xx řádků a glycerinu tak stejně nevím nevím) a v těch nižších řadách to berou jako jen pro dospělé :think: klukovi mažu jen ruce a ke kolenům, dneska v tom zataženu se mi chytnul do červena, protože jsem nedala nic. bych ho nejradši mazla nějakou lehkou desítkou, ale právě nevím, jak to přesně je. Kdyby se v tom někdo vyznal nebo doporučil krém, budu ráda :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19784
9.6.21 14:46

@Bubla Bůčková ahoj, zvolila bych faktor 20, já mám vyzkoušený Topvet a jsem s ním moc spokojená :palec:
je od 1 roku, částečně přírodní a funguje, používáme ho celá rodina, ten čokoládový je :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat