Reklama

Kvalitní uklízečka - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 02.04.18 15:54
Kvalitní uklízečka - Praha

Ahoj holky, protože začínám mít čím dál míň volného času a ráda bych ho raději věnovala synovi než domácnosti, chtěla bych si najmout paní na uklízení, která by přišla uklidit 1× týdně + pár věcí požehlit (vždycky je to tak do 10 ks týdně). Zabralo by jí to kolem 6 hodin. Nemáte nějaký tip na dobrou agenturu nebo přímo na někoho osvědčeného, kdo dobře uklízí (lokalita Praha)? Jsem velký pedant na úklid, takže by to měla být nejlépe nějaká puntičkářka :-). Děkuju předem za tipy!

Reklama

Reakce:

hanča74
Ukecaná baba ;) 1671 příspěvků 02.04.18 16:11

Zdovolenim si ráda též počkám na případné reference

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 06.04.18 18:22
@Pucalkovic Amina píše:
Ahoj holky, protože začínám mít čím dál míň volného času a ráda bych ho raději věnovala synovi než domácnosti, chtěla bych si najmout paní na uklízení, která by přišla uklidit 1× týdně + pár věcí požehlit (vždycky je to tak do 10 ks týdně). Zabralo by jí to kolem 6 hodin. Nemáte nějaký tip na dobrou agenturu nebo přímo na někoho osvědčeného, kdo dobře uklízí (lokalita Praha)? Jsem velký pedant na úklid, takže by to měla být nejlépe nějaká puntičkářka :-). Děkuju předem za tipy!

A kolik jsi ochotna za ten pedantsky úklid zaplatit (za hodinu)?

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 06.04.18 19:17

@jindra.kytka To je na dané osobě, na kolik si hodinu své práce cení. Je to k diskusi.

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 06.04.18 23:07
@Pucalkovic Amina píše:
@jindra.kytka To je na dané osobě, na kolik si hodinu své práce cení. Je to k diskusi.

Tak rozdíl je pohodovy rychlý úklid koupelny- vytrení podlahy a pod.,kdy se osoba az tak nenadre, to by klidně šlo třeba za 100 Kč na hod. Ale pokud majitel je pedant a chtěl by např. důkladne umytí sprchoveho koutu malým kartackem, kde se uklízečka musí téměř plazit po zemi a da do toho spoustu energie, to se mi i 500Kč /hod. zda malo.

Tak me zajímalo, zda to své pedantstvi jsi schopna i zaplatit ;)

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 07.04.18 10:07

@jindra.kytka Tak 500 Kč na hod určitě ne, to by bylo za každý úklid 3000 = měsíčně 12 000. Uvedu příklad, jednou jsem zkusila jednu firmu na uklízení, paní jsem sepsala, co bych si přála uklidit a půlku z toho neudělala, např. nevysála ani neumyla podlahu pod gaučem, wc jen otřela a jen zvenčí, vůbec ne prkýnko ani mísu, v kuchyni neotřela viditelné plochy (poličky, digestoř), prostě vzala to jen z úplného základu a takový úklid je na nic, protože druhý den je pak prach zase všude.

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 09.04.18 19:51
@Pucalkovic Amina píše:
@jindra.kytka Tak 500 Kč na hod určitě ne, to by bylo za každý úklid 3000 = měsíčně 12 000. Uvedu příklad, jednou jsem zkusila jednu firmu na uklízení, paní jsem sepsala, co bych si přála uklidit a půlku z toho neudělala, např. nevysála ani neumyla podlahu pod gaučem, wc jen otřela a jen zvenčí, vůbec ne prkýnko ani mísu, v kuchyni neotřela viditelné plochy (poličky, digestoř), prostě vzala to jen z úplného základu a takový úklid je na nic, protože druhý den je pak prach zase všude.

To je přesně to co tvrdim. Takový úklid stoji hodně sil a pokud si toto prejes, musíš byt připravena to dobře zaplatit. Kolik teda nabizis za hodinu? Umyvat něco pod gaucem- bud si musíš gauč pracně odsunout nebo se ohýbat a plazit se po zemi. Umyvat cizí zachodovou misu-ehem příplatek je na místě. Navíc když se do záchodu nalije dezinfekce, štípe to do nosu, jak se pak nad tim naklanis a stetkou misu drhnes. Políčky, digestor- musí se přisunout židli, vystoupit na ni a balancovat na ni :) Všechno to doma dělám, ale cizímu bych to dělala leda za tučný příplatek :D

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 09.04.18 21:02

@jindra.kytka Nechápu, co a proč to řešíš. Uklízečky ve firmě přeci taky neberou příplatek za to, že umyjou záchody. Ten příspěvek byl určený k tomu, abych sehnala paní na úklid a ne abych tady polemizovala v teoretický rovině. O víkendu mi kamarádka doporučila paní, ta si bere 180 Kč na hodinu na ruku, což mi přijde ok odměna. (Když si to přepočítáš na plný úvazek, tzn. že by uklízela ve firmách/domác­nostech celý měsíc, máš to krát 168 hodin, vycházelo by ti, že by brala čistého 30 000 Kč, což je hrubého kolem 40 000 Kč). To mi přijde na nekvalifikovanou práci dost. A tahle paní nechce žádný příplatky za to, co ty píšeš.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Muž by měl být gentleman za každé situace, Rytmus ať už raději nechá Daru

Když Dara Rolins (45) koncem března tohoto roku oznámila po vzájemné dohodě s... číst dále >

Bořek Slezáček: Prochlastal jsem se ke šťastnému životu!

Je vystudovaný inženýr ekonomie s červeným diplomem, mluví pěti jazyky, byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >