Kvalitní uklízečka - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Pucalkovic Amina
Kecalka 442 příspěvků 02.04.18 15:54
Kvalitní uklízečka - Praha

Ahoj holky, protože začínám mít čím dál míň volného času a ráda bych ho raději věnovala synovi než domácnosti, chtěla bych si najmout paní na uklízení, která by přišla uklidit 1× týdně + pár věcí požehlit (vždycky je to tak do 10 ks týdně). Zabralo by jí to kolem 6 hodin. Nemáte nějaký tip na dobrou agenturu nebo přímo na někoho osvědčeného, kdo dobře uklízí (lokalita Praha)? Jsem velký pedant na úklid, takže by to měla být nejlépe nějaká puntičkářka :-). Děkuju předem za tipy!


Reklama

Reakce:
 
hanča74
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 02.04.18 16:11

Zdovolenim si ráda též počkám na případné reference

 
jindra.kytka
Kecalka 479 příspěvků 06.04.18 18:22
@Pucalkovic Amina píše:
Ahoj holky, protože začínám mít čím dál míň volného času a ráda bych ho raději věnovala synovi než domácnosti, chtěla bych si najmout paní na uklízení, která by přišla uklidit 1× týdně + pár věcí požehlit (vždycky je to tak do 10 ks týdně). Zabralo by jí to kolem 6 hodin. Nemáte nějaký tip na dobrou agenturu nebo přímo na někoho osvědčeného, kdo dobře uklízí (lokalita Praha)? Jsem velký pedant na úklid, takže by to měla být nejlépe nějaká puntičkářka :-). Děkuju předem za tipy!

A kolik jsi ochotna za ten pedantsky úklid zaplatit (za hodinu)?

 
Pucalkovic Amina
Kecalka 442 příspěvků 06.04.18 19:17

@jindra.kytka To je na dané osobě, na kolik si hodinu své práce cení. Je to k diskusi.

 
jindra.kytka
Kecalka 479 příspěvků 06.04.18 23:07
@Pucalkovic Amina píše:
@jindra.kytka To je na dané osobě, na kolik si hodinu své práce cení. Je to k diskusi.

Tak rozdíl je pohodovy rychlý úklid koupelny- vytrení podlahy a pod.,kdy se osoba az tak nenadre, to by klidně šlo třeba za 100 Kč na hod. Ale pokud majitel je pedant a chtěl by např. důkladne umytí sprchoveho koutu malým kartackem, kde se uklízečka musí téměř plazit po zemi a da do toho spoustu energie, to se mi i 500Kč /hod. zda malo.

Tak me zajímalo, zda to své pedantstvi jsi schopna i zaplatit ;)

 
Pucalkovic Amina
Kecalka 442 příspěvků 07.04.18 10:07

@jindra.kytka Tak 500 Kč na hod určitě ne, to by bylo za každý úklid 3000 = měsíčně 12 000. Uvedu příklad, jednou jsem zkusila jednu firmu na uklízení, paní jsem sepsala, co bych si přála uklidit a půlku z toho neudělala, např. nevysála ani neumyla podlahu pod gaučem, wc jen otřela a jen zvenčí, vůbec ne prkýnko ani mísu, v kuchyni neotřela viditelné plochy (poličky, digestoř), prostě vzala to jen z úplného základu a takový úklid je na nic, protože druhý den je pak prach zase všude.

 
jindra.kytka
Kecalka 479 příspěvků 09.04.18 19:51
@Pucalkovic Amina píše:
@jindra.kytka Tak 500 Kč na hod určitě ne, to by bylo za každý úklid 3000 = měsíčně 12 000. Uvedu příklad, jednou jsem zkusila jednu firmu na uklízení, paní jsem sepsala, co bych si přála uklidit a půlku z toho neudělala, např. nevysála ani neumyla podlahu pod gaučem, wc jen otřela a jen zvenčí, vůbec ne prkýnko ani mísu, v kuchyni neotřela viditelné plochy (poličky, digestoř), prostě vzala to jen z úplného základu a takový úklid je na nic, protože druhý den je pak prach zase všude.

To je přesně to co tvrdim. Takový úklid stoji hodně sil a pokud si toto prejes, musíš byt připravena to dobře zaplatit. Kolik teda nabizis za hodinu? Umyvat něco pod gaucem- bud si musíš gauč pracně odsunout nebo se ohýbat a plazit se po zemi. Umyvat cizí zachodovou misu-ehem příplatek je na místě. Navíc když se do záchodu nalije dezinfekce, štípe to do nosu, jak se pak nad tim naklanis a stetkou misu drhnes. Políčky, digestor- musí se přisunout židli, vystoupit na ni a balancovat na ni :) Všechno to doma dělám, ale cizímu bych to dělala leda za tučný příplatek :D

 
Pucalkovic Amina
Kecalka 442 příspěvků 09.04.18 21:02

@jindra.kytka Nechápu, co a proč to řešíš. Uklízečky ve firmě přeci taky neberou příplatek za to, že umyjou záchody. Ten příspěvek byl určený k tomu, abych sehnala paní na úklid a ne abych tady polemizovala v teoretický rovině. O víkendu mi kamarádka doporučila paní, ta si bere 180 Kč na hodinu na ruku, což mi přijde ok odměna. (Když si to přepočítáš na plný úvazek, tzn. že by uklízela ve firmách/domác­nostech celý měsíc, máš to krát 168 hodin, vycházelo by ti, že by brala čistého 30 000 Kč, což je hrubého kolem 40 000 Kč). To mi přijde na nekvalifikovanou práci dost. A tahle paní nechce žádný příplatky za to, co ty píšeš.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková terčem kritiky kvůli reality show: Dostává výhrůžné zprávy i urážky

Myslela si, že jí reality show Štiky přinese slávu, zatím ale sklízí kritiku.... číst dále >

Skandály mistrovství světa: Kokain, (boží) ruka, karate. To byl Maradona

Už se to blíží, sportovní událost roku, fotbalové mistrovství světa, začne... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >


Reklama