Reklama

Plastová miska v troubě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.18 11:26
Plastova miska v troube

Holky stalo se mi ze jsem delala testo na buchtu, zapnu si troubu a nestesti na svete.. Nevsimla jsem si ze jsem zapomnela plastovou misku v troube… Roztekl se… :( No a co ted… Vse jsem vycistila… Ale stejne. Bojim se ze kdyz tam dam ted neco pect, jestli me necekaji zdravotni rizika… Mam male deti tak se trochu bojim,… Co myslite? Myslite ze by se mi ten vypar z plastu mohl dostat do buchty kdyz ji tam ted dam pect :oops:?

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 30.03.18 11:29

Zapni ji a uvidíš, jestli to smrdí.

Teda nechápu, jak se do trouby dostala plastová miska, ale co už :think:

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 30.03.18 11:30

Taky se mi to stalo. Vycistila jsem a troubu nechala na nejvic stupnu par minut “vypalit”. Pote jsem normalne pekla…

tobinkaa
Povídálka 33 příspěvků 30.03.18 11:33
@Zorbas píše:
Taky se mi to stalo. Vycistila jsem a troubu nechala na nejvic stupnu par minut “vypalit”. Pote jsem normalne pekla…

Dekuji…

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 30.03.18 11:40

Vycisti octem, ten zahubi vse, poradne vyvetrat a bude to :kytka:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16612 příspěvků 30.03.18 11:41

Zapnout horkovzduch a možná chvíli s otevřenou troubou, ať to vyčichne.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >