Plastová miska v troubě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.18 11:26
Plastova miska v troube

Holky stalo se mi ze jsem delala testo na buchtu, zapnu si troubu a nestesti na svete.. Nevsimla jsem si ze jsem zapomnela plastovou misku v troube… Roztekl se… :( No a co ted… Vse jsem vycistila… Ale stejne. Bojim se ze kdyz tam dam ted neco pect, jestli me necekaji zdravotni rizika… Mam male deti tak se trochu bojim,… Co myslite? Myslite ze by se mi ten vypar z plastu mohl dostat do buchty kdyz ji tam ted dam pect :oops:?

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 30.03.18 11:29

Zapni ji a uvidíš, jestli to smrdí.

Teda nechápu, jak se do trouby dostala plastová miska, ale co už :think:

Uživatel je onlineZorbas
Ukecaná baba ;) 1733 příspěvků 30.03.18 11:30

Taky se mi to stalo. Vycistila jsem a troubu nechala na nejvic stupnu par minut “vypalit”. Pote jsem normalne pekla…

tobinkaa
Povídálka 33 příspěvků 30.03.18 11:33
@Zorbas píše:
Taky se mi to stalo. Vycistila jsem a troubu nechala na nejvic stupnu par minut “vypalit”. Pote jsem normalne pekla…

Dekuji…

maskovak
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 30.03.18 11:40

Vycisti octem, ten zahubi vse, poradne vyvetrat a bude to :kytka:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15144 příspěvků 30.03.18 11:41

Zapnout horkovzduch a možná chvíli s otevřenou troubou, ať to vyčichne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama