Kolik pracího gelu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nataliekovarova37
Stálice 89 příspěvků 3 inzeráty 28.03.18 15:25
Kolik pracího gelu?

Ahoj, kolik pracího gelu asi tak ročně s prckem/ama spotřebujete?
U nás jede pračka skoro denně a nevím zda je to normální?
na terase mám v létě prádlo snad jen já a to tu je 24 bytů.
Kolik pracího gelu a aviváže kupujete měsíčně nebo nevím jak často vy?
Na kolik dětí musíte prát, když nepočítáte manžela? :D

Reklama

Reakce:

adeeelia
Kelišová 7223 příspěvků 28.03.18 16:13

@nataliekovaro­va37 mám tři děti, muže a babičku, která s námi žije, pračka pere denně, někdy i víckrát, občas se zadari a vyprazdnim koše tak na půl hodiny, než se někdo zaspini/pozvrací, polije, procura a tak :lol: spotřebu nesledujj, ale teď jsem kupovala ten menší rex gel a měla jsem ho něco přes týden :roll:

iiiv
Extra třída :D 10490 příspěvků 28.03.18 16:17

Kupuju tak jednou za půl roku, jsme 2 dospělí a 2 děti školkového věku. mám ale gel na bílé, černé a barevné, kupuji ta velká 4,5l balení. Peru většinou obden. Tak 3 pračky týdně určitě. Někdy peru i 4 pračky denně, ale to peru všechno ložní, když je venku krásně a vím, že mi to do večera uschne. Sušičku nemáme

pannda
Kelišová 6276 příspěvků 28 inzerátů 28.03.18 16:18

Ježiš, peru max. 2× do týdne, i s dětma, většinou 2 praní naráz

Alyss1
Závislačka 2723 příspěvků 28.03.18 16:21

Peru tak 5-6× tydne. Mam 2 deri a manzela. A latkovky.

Gelu tak cca adekvatne. Tedy jednu lahev na 2 mes (50prani).

Tunrida
Hvězda diskuse 45385 příspěvků 28.03.18 16:21

Já teda používám spíš prášek, i když gely jsme dostali k vánocům, tak je taky použiju. Velmi letmým odhadem je to větší balení na měsíc, měsíc a půl :think:. Prášek kupuju v lidlu tu fialovou krabici. Gel jsem teď měla nějaký ten černý perwoll a velký persil. Tuším, že dávkování asi přeháním, mohla bych dávat asi méně. Gelu dávám jedno víčko na plnou pračku. Prášku cca půlku odměrky, co mám do pračky, ale nevím, kolik to je :lol:

hapolda
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 28.03.18 16:31

Peru zvlast nam, zvlast detem. Stejne velka lahev gelu pro me a manzela vydrzi cca dvakrat tak dele jak detem( 3 a 1 rok) pro deti je to tak na 1,5 mesice, max na dva. Samozrejme to nejvetsi baleni co jde koupit :lol:

Kriss Tina
Závislačka 3938 příspěvků 28.03.18 16:41

Nás je doma 5, perem pračku denně, sama se synem bych měla tak 2 týdně. Spotřebu nějak zvlášť nepočítám, to je tak lahev avivaze na měsíc a prášek záleží jakej ale kupujeme ty 5 litrový gely a ty vydrží víc jak měsíc.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama