Kolik pracího gelu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nataliekovarova37
Stálice 100 příspěvků 28.03.18 15:25
Kolik pracího gelu?

Ahoj, kolik pracího gelu asi tak ročně s prckem/ama spotřebujete?
U nás jede pračka skoro denně a nevím zda je to normální?
na terase mám v létě prádlo snad jen já a to tu je 24 bytů.
Kolik pracího gelu a aviváže kupujete měsíčně nebo nevím jak často vy?
Na kolik dětí musíte prát, když nepočítáte manžela? :D

Reakce:
adeeelia
Kelišová 7249 příspěvků 28.03.18 16:13

@nataliekovaro­va37 mám tři děti, muže a babičku, která s námi žije, pračka pere denně, někdy i víckrát, občas se zadari a vyprazdnim koše tak na půl hodiny, než se někdo zaspini/pozvrací, polije, procura a tak :lol: spotřebu nesledujj, ale teď jsem kupovala ten menší rex gel a měla jsem ho něco přes týden :roll:

iiiv
Extra třída :D 11109 příspěvků 28.03.18 16:17

Kupuju tak jednou za půl roku, jsme 2 dospělí a 2 děti školkového věku. mám ale gel na bílé, černé a barevné, kupuji ta velká 4,5l balení. Peru většinou obden. Tak 3 pračky týdně určitě. Někdy peru i 4 pračky denně, ale to peru všechno ložní, když je venku krásně a vím, že mi to do večera uschne. Sušičku nemáme

pannda
Kelišová 6793 příspěvků 36 inzerátů 28.03.18 16:18

Ježiš, peru max. 2× do týdne, i s dětma, většinou 2 praní naráz

Alyss1
Závislačka 3017 příspěvků 3 inzeráty 28.03.18 16:21

Peru tak 5-6× tydne. Mam 2 deri a manzela. A latkovky.

Gelu tak cca adekvatne. Tedy jednu lahev na 2 mes (50prani).

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 48909 příspěvků 28.03.18 16:21

Já teda používám spíš prášek, i když gely jsme dostali k vánocům, tak je taky použiju. Velmi letmým odhadem je to větší balení na měsíc, měsíc a půl :think:. Prášek kupuju v lidlu tu fialovou krabici. Gel jsem teď měla nějaký ten černý perwoll a velký persil. Tuším, že dávkování asi přeháním, mohla bych dávat asi méně. Gelu dávám jedno víčko na plnou pračku. Prášku cca půlku odměrky, co mám do pračky, ale nevím, kolik to je :lol:

hapolda
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 28.03.18 16:31

Peru zvlast nam, zvlast detem. Stejne velka lahev gelu pro me a manzela vydrzi cca dvakrat tak dele jak detem( 3 a 1 rok) pro deti je to tak na 1,5 mesice, max na dva. Samozrejme to nejvetsi baleni co jde koupit :lol:

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7704 příspěvků 28.03.18 16:41

Nás je doma 5, perem pračku denně, sama se synem bych měla tak 2 týdně. Spotřebu nějak zvlášť nepočítám, to je tak lahev avivaze na měsíc a prášek záleží jakej ale kupujeme ty 5 litrový gely a ty vydrží víc jak měsíc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >