Cenově dostupní malíří a designéři - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marky983
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 24.03.18 18:32
Maliří designéři Praha

Ahoj holky, chystáme se malovat.
Rozhodli jsme se, že si ale raději vymalovat necháme, než se s tím zase mordovat. Jenže stále tápu jakou vhodnou barvu máme použít. Mám z toho hlavu jak balon.Na tohle prostě nejsem. Raději bych si nechala poradit od nějakého designéra, jenže designéři si berou dost velké peníze. Napadlo mne zda nemáte někdo zkušenost v Praze s malíři, co jsou zároven i designéři a barvu vám nejenom že natřou, ale i navrhnou.
Samozřejmě aby to bylo cenově dostupné.
Nebo jestli znáte někoho šikovného, kdo by mi pomohl vhodnou barvu a třeba doplňky vybrat?

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama