Je pro vás důležité mít televizi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Parninas
Stálice 65 příspěvků 20.03.18 13:49
Je pro vás důležité mít televizi?

Zdravím. ;)

Zajímalo by mě jak to u vás doma máte - je pro vás důležité mít televizi?
My jsme se s přítelem zařekli, že ji nepotřebujeme, protože je to žrout času a to co sledujeme za seriály/filmy se stejně s největší pravděpodobností v tv neobjeví (plus teda preferujeme originální dabing, takže v tomhle ohledu je to úplně mrtvý). Ale kdykoliv to před někým zmíním, tak hned valí bulvy a ptají se jak to děláme. A tak mě zajímalo - je to pro vás nepostradatelná součást života?
Nechci nijak soudit, ať si to každý udělá podle sebe, ale v okolí to jako standart bere asi 90% lidí a ještě mě nikdo nedokázal přesvědčit, že by jsme si ji měli pořídit. Tak třeba dostanu nějaký zajímavý argument tady. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 2735 příspěvků 20.03.18 13:52

Nepostradatena soucast zivota to pro me neni, ale mame ji, poustim si ji jako kulisu. manzel ji pak sleduje casteji.

nechapu potrebu nekomu vysvetlovat proc nemate tv :roll:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 20.03.18 13:52

@Parninas proč argument a rady? zařiď se podle sebe. Znám dost lidí, co jí nemají a celé dny jsou u pc.. taky dokážu vyžít bez tv, ale s ní je to někdy relax - když chlap jde kalit, tak si pustím nějaký slaďák, dam si k tomu dobroty a jsem spokojená ;)

Ice79
Závislačka 2545 příspěvků 20.03.18 13:54

A není jedno, kde kdo co sleduje, jestli na noťasu nebo v telce? Nechápu, čim se zakl. odlišuje od lidí, co sledují televizi. :think:

elen-ka
Extra třída :D 11661 příspěvků 1 inzerát 20.03.18 13:54

@Parninas televizi mám ale dlouhá léta jsem ji za mlada neměla. I dnes, kdy ji mám, ji zapínám jen na pořady, které mě zajímají, na ostatní ji nechám vypnutou. Takže pokud jsou pořady/filmy, které sledujete, mimo televizi, tak bych ji ani nepořizovala. Případě ji pořídila až v okamžiku, kdy vyhodnotím, že je pro nás užitečná. Takže jsem asi moc nepomohla, ale na lidi, kteří se rozhodli ji nemít, beru normálně. Nepřijde mi to jako něco divného.

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2335 příspěvků 20.03.18 13:54

Máme televizi, protože tak veliký monitor k pc by byl moc drahý, ale sledujeme ji minimálně, donedávna jsme ji vůbec neměli (poplatky platíme)

dalimil
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 20.03.18 13:55

Já mám televizi rád, dívám se na to, co mě zajímá ( filmy, dokumenty, sport ), jako kulisu jí nikdy nepouštíme. Jeden čas jsme jí chtěli odsunout do vedlejšího pokoje, ale nešlo to :-)

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 2735 příspěvků 20.03.18 13:56
@Ice79 píše:
A není jedno, kde kdo co sleduje, jestli na noťasu nebo v telce? Nechápu, čim se zakl. odlišuje od lidí, co sledují televizi. :think:

no podle mě ničím :nevim: nechapu pocit vyjimecnosti z toho, že nema tv :think:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8738 příspěvků 20.03.18 13:56

Na telce koukám na netflix, notebook ma malou obrazovku :lol: manžel večer spí u filmů. Jo, jsme rada, ze televizi mame

Ice79
Závislačka 2545 příspěvků 20.03.18 13:57
@debra.morgan píše:
no podle mě ničím :nevim: nechapu pocit vyjimecnosti z toho, že nema tv :think:

No právě. :roll: :mrgreen:

warita
Kelišová 6907 příspěvků 20.03.18 13:57

TV pristroj mame, ale slouzi jako velky monitor na hrani playstation a xbox. Obcas na ni manzel pusti neco z netflixu nebo film, ale to je spis vyjimka.

Na TV programy v cestine se nedivam vubec, taky preferuju originalni dabing.

Novire
Neúnavná pisatelka 19732 příspěvků 20.03.18 13:57

Ne, není to pro nás důležité - proto ji už 9 let nemáme.
Důvody jsou podobné, jako u vás - žrout času, to co nás zajímá tam stejně není.
Jo, jsme za exoty, je mi to fuk.

Parninas
Stálice 65 příspěvků 20.03.18 13:57

Jé, proč si to hned brát osobně. :kytka: Já jen chtěla rozvést diskuzi na téma, které mě zajímá, to je vše. Zajímá mě třeba to, že pokud mám např. notebook, tak jestli si kupujete i televizi.

warita
Kelišová 6907 příspěvků 20.03.18 13:58
@debra.morgan píše:
no podle mě ničím :nevim: nechapu pocit vyjimecnosti z toho, že nema tv :think:

ja se teda necitim jako neco extra, je to me vlastni rozhodnuti, ale ten rozdil tedy vidim a dost vyraznej.

Parninas
Stálice 65 příspěvků 20.03.18 14:00

Ostatním děkuji za odpověď (ať už se mnou souhlasíte, nebo ne), ráda si počtu. ;)
Sem raději ani nic nepsat, aby si to někdo nebral jako velký útok na jeho majestát.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama