Oslava narozenin - termín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vanessa K
Nováček 1 příspěvek 20.03.18 07:54
Oslava narozenin - termín

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na Váš názor. Budu slavit své osmnácté narozeniny, ale máme problém s termínem. Já mám čas na oslavu svých narozenin jen v jeden víkend. Problém je, že můj starší sourozenec si už na ten víkend naplánoval něco jiného - pojede na trhy. Téměř celá rodina je teď na mě naštvaná, že se nedívám na to, že i ostatní můžou mít svůj program a ať prostě ustoupím a přesunu na o týden dříve. Problém je, že já se ten víkend (ve který to chce slavit celá rodina) musím učit do školy, poněvadž píšeme ten následující týden zaverecne ( pro mě důležité) testy. Chtěla bych se zeptat, to jsem vážně takový sobec? Co by jste dělali na mém místě vy? Děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

jankajj
Ukecaná baba ;) 2261 příspěvků 20.03.18 07:59

A oslavu si připravuješ sama? Napečeš si dort, cukroví, připravíš chlebíčky?
Nebo očekáváš, že to spolu/připraví tvoje rodina.

U nás doma jsme slavili narozky s rodinou klidně v týdnu, o víkendu se slavilo s kamarády někde venku.

Cuddy
Extra třída :D 14755 příspěvků 20.03.18 08:03

@Vanessa K Tak na trhy pojede snad jen jeden sourozenec, ostatni cas maji, ne? Tak holt nebude sourozenec na oslave, vsak o nic nejde…

kontramatka
Závislačka 3001 příspěvků 20.03.18 08:13

@Vanessa K myslí, že s tím chybějícím sourozencem to můžeš dooslavit jiný den a s rodinou to oslavíš tak jak máš naplánováno. Jsi zodpovědná studentka. To by měli rodiče spíš ocenit. JInak nikdo není nucen na oslavu jít. Pozvi koho bys ráda pohostila a kdo bude chtít, ten si čas udělá. Kdo nemůže, tak třeba příště. Nic nehroť.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18514 příspěvků 20.03.18 08:24

Jakým stylem oslava poběží? Budeš půl dne něco připravovat a pak se célé odpoledne až do večera budou točit hosti? Nebo se jede na delší čas někam mimo domov?
Pokud ano, tak bych rodině řekla, ať se nezlobí, ale že v termín, kdy se to hodí JEDNÉ osobě, se to nehodí tobě…a kvůli důležité věci - závěrečným zkouškám.
Pokud by to byl jooo problém, tak bych řekla, ok, přehodíme to, ale né o týden dřív (ke zkoušce) ale ještě o další týden později. Nebo to oslav s rodinou v termín, kdy se to hodí tobě a s bráchou pak zajdi později ve volné chvíli na panáka.

Pokud je celá oslava o tom, že si na dvě hodiny odpoledne sednete ke kafi a dortu, tak by to pro tebe možná bylo příjemné odpočinutí během celého víkendu nabitého učením.

A další věc, proč bys nemohla být sobec? Jsou to tvoje narozeniny…kdyby na to přišlo, nemusela bys je slavit vůbec, pokud bys nechtěla, nebo je oslavila jen s partičkou kamarádů někde na diskotéce. Podle mého názoru se tyhle akce hrozně přeceňují :lol: :lol: :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama