Reklama

Viditelné okraje tapet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JaninkaŠv
Stálice 92 příspěvků 27.03.18 08:53
vyditelné okraje tapet

Ahoj.. Jsem nešťastná z vyditelných krajů tapet. Vysvětlím :( Včera jsem tapetovala vliesovýma tapetama jednu zeď v obýváku. Po dřívějí zkušenosti, kdy se mě tapety rozjely, jsem teď pro jistotu nechávala malinké přesahy. Vím, že se to nemá u vliesových tapet, ale zkusila jsem to. No a ty potvory se tentokrát vůbec nerozjely. Asi už jsem šikovnější :roll: a tapety se ani nehnou, ale výsledek stojí za houby :? Lepila jsem už večer, takže při umělém světle to nebylo vidět, ale teď jak jsem vlezla ráno do obýváku, tak jsem byla sprostá. Tolik práce :cert: Na okraje tapet svítí denní světlo a každý pruh tapety je vidět. Prosím o radu, jestli to jde nějak spravit.. Děkuju :kytka:

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 27.03.18 09:05

@JaninkaŠv dají se koupit krycí pásky.. takže bych to vyřešila tímto

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama