Viditelné okraje tapet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JaninkaŠv
Stálice 92 příspěvků 27.03.18 08:53
vyditelné okraje tapet

Ahoj.. Jsem nešťastná z vyditelných krajů tapet. Vysvětlím :( Včera jsem tapetovala vliesovýma tapetama jednu zeď v obýváku. Po dřívějí zkušenosti, kdy se mě tapety rozjely, jsem teď pro jistotu nechávala malinké přesahy. Vím, že se to nemá u vliesových tapet, ale zkusila jsem to. No a ty potvory se tentokrát vůbec nerozjely. Asi už jsem šikovnější :roll: a tapety se ani nehnou, ale výsledek stojí za houby :? Lepila jsem už večer, takže při umělém světle to nebylo vidět, ale teď jak jsem vlezla ráno do obýváku, tak jsem byla sprostá. Tolik práce :cert: Na okraje tapet svítí denní světlo a každý pruh tapety je vidět. Prosím o radu, jestli to jde nějak spravit.. Děkuju :kytka:

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 27.03.18 09:05

@JaninkaŠv dají se koupit krycí pásky.. takže bych to vyřešila tímto

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama