Viditelné okraje tapet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JaninkaŠv
Stálice 88 příspěvků 27.03.18 08:53
vyditelné okraje tapet

Ahoj.. Jsem nešťastná z vyditelných krajů tapet. Vysvětlím :( Včera jsem tapetovala vliesovýma tapetama jednu zeď v obýváku. Po dřívějí zkušenosti, kdy se mě tapety rozjely, jsem teď pro jistotu nechávala malinké přesahy. Vím, že se to nemá u vliesových tapet, ale zkusila jsem to. No a ty potvory se tentokrát vůbec nerozjely. Asi už jsem šikovnější :roll: a tapety se ani nehnou, ale výsledek stojí za houby :? Lepila jsem už večer, takže při umělém světle to nebylo vidět, ale teď jak jsem vlezla ráno do obýváku, tak jsem byla sprostá. Tolik práce :cert: Na okraje tapet svítí denní světlo a každý pruh tapety je vidět. Prosím o radu, jestli to jde nějak spravit.. Děkuju :kytka:

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56764 příspěvků 2 inzeráty 27.03.18 09:05

@JaninkaŠv dají se koupit krycí pásky.. takže bych to vyřešila tímto

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevěsta Meghan: Před svatbou uniklo peprné video

Královna možná pozvedne obočí, ale nám „smrtelníkům“ přijde bližší. Jen... číst dále >

Hokejistům chyběl "táta". Jandač měl pochyby a omylem to prozradil

Dost dobrého předvedli hokejisté na mistrovství světa. Přesto jsou (zase)... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama