Kvasinková infekce v prsu

8
4.4.20 09:17

Kvasinkova infekce v prsu

Ahoj potrebovala bych radu dostala jsem kvasinkovou infekci do prsu :oops: gynekolozka mi dala canesten ale ten mi nejak nepomahal tak mi sestra poradila fialku ze ji nemusim ani umyvat kdyz budu kojit ( ale ja ji radsi vzdycky trochu umyju)a po kojeni natrit bradavky bepanthenem. Tak jsem se chtela zeptat za jak dlouho vam ta fialka zabrala a jak casto ji mazete a jak dlouho ji mam uzivat? A drzeli jste nejakou specialni dietu jsem si o tom neco cetla a clovek nemuze jist skoro nic :D. A jeste mi doktorka rekla ze mam vetrat bradavky ale co pak muzu kdyz to ze me tece jak z mlekarny :P takze jsem si koupila chranice bradavek jsou dobre ale staci se nahnout a je to venku :roll: jeste jsem slysela neco o latkovych vlozkach do podprdy ze ty jsou prodysne nemate s tim nekdo zkusenosti? Dekiju za odpovedi :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
PaníKadrnožková
4.4.20 09:32

Mas hodne otazek, tak odpovim jen svou zkušeností. Mela jsem to spolecne s prckem, on mel takovou bilou pusinku a povlak na jazyku, ja u sebe citila jen svedeni. Takze fialku jsem mela do doby, nez se to zahojilo prckovi. Jinak mi doporucili nejlepe koupit nove dudliky, dusledne je dezinfikovat, predpokladam teda i ty nove kloboucky. Ty mrchy se na tech vecech pry drzej. Prsa vetrej v noci a kdyz kojis. Drzim palce, je to voser :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
8
4.4.20 10:52

No a nejakou dietu si drzela? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
4.4.20 10:56

Nedrzela ;) co si pamatuju, tak se radi vynechat sladke, ne. Tak to zkus a uvidíš :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
7637
4.4.20 10:57

Zkušenost nemám, ale u miminka moučnivku řešíš? Nemyslím si, že by látkové vložky byly lepší. Spíš často měň ty jednorázové a aspoň po chvilkách, kdy mléko nepoteče, tak nechej větrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
4.4.20 11:02

No zkusim to i kdyz bez sladkeho to bude tezke :D :P resila jsem to s detskym a v pusince maly nic na stesti nema ale rikal ze kdyz si budu davat tu fialku tak ze vlastne i na neho to pusobi takze by u neho snad problem byt nemel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat