Kvasinky - krvavý výtok

6.4.20 17:07

kvasinky - krvavý výtok

Poraďte, prosím…
Minulý týden jsem dostala kvasinkovou infekci - svědění, pálení, hrudkovitý výtok. Dříve jsem se s tím nesetkala, ale symptomy jsem považovala za jednoznačné. V lékárně jsem si nechala poradit nějaký přípravek a dostala jsem gyno pevaryl - čípky a krém. V sobotu večer jsem zahájila léčbu. V neděli jsem měla dojem okamžitého účinku - téměř žádné svědění, téměř žádný výtok, bolestivost celé oblasti menší. Jenže ještě včera večer začal být výtok do růžova, dnes (po druhém čípku) je ten růžový (krvavý) výtok ještě intenzivnější. Tak nevím, jestli je to znak „pročišťování“ sliznice pochvy, návrat do normálu, tedy je to tak v pořádku, nebo mi nesedl ten přípravek a měla bych si ten třetí čípek nebrat, nebo ještě něco jiného… Začínám z toho být trochu nervózní, protože toho výtoku fakt není úplně málo a já netuším, jestli to je normální.
Nemáte někdo podobnou zkušenost? Budu moc vděčná za jakoukoli radu či postřeh…

Poradila bych se s gynekologem, jenže žádného nemám :zed: - pohlavně zatím nežiji a dosud jsem byla v této oblasti bez problémů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

597
6.4.20 17:23

Asi bych navštívila gynekologickou pohotovostní, protože jak píšeš, může to být alergická reakce. Já osobně měla tuhle reakci jen jednou a to na takové hnědé globule, nevzpomenu si na název teď a nepřála bych to nikomu. Bolest a výtok nehorázný, horečky. Letěla jsem na pohotovost, protože byl víkend, doktor mi je nakázal okamžitě vysadit a předepsal mi jiné. A v případě zhoršení stavu, že mám přijít znovu a nasadí něco na alergickou reakci. A podívej se také do příbalového letáčků jsou tam nežádoucí účinky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.20 17:40
@EvieK píše:
Asi bych navštívila gynekologickou pohotovostní, protože jak píšeš, může to být alergická reakce. Já osobně měla tuhle reakci jen jednou a to na takové hnědé globule, nevzpomenu si na název teď a nepřála bych to nikomu. Bolest a výtok nehorázný, horečky. Letěla jsem na pohotovost, protože byl víkend, doktor mi je nakázal okamžitě vysadit a předepsal mi jiné. A v případě zhoršení stavu, že mám přijít znovu a nasadí něco na alergickou reakci. A podívej se také do příbalového letáčků jsou tam nežádoucí účinky.

Když ono je právě divné, že mě nic nebolí, horečku nemám, nic - prostě nebýt toho výtoku, tak je všechno v pořádku a léčba zabrala. :nevim:
Do letáku jsem se koukala a tam je těch nežádoucích účinků vypsaná celá řada, ale o tomhle vůbec nic. :nevim:
Za pár dní mám mít MS, tak mě ještě napadlo, jestli se to třeba mohlo urychlit a tohle by byla nějaká předzvěst… :think: Ale asi je to blbost, menstruace tohle neni… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
6.4.20 19:06
@jedno.devce píše:
Když ono je právě divné, že mě nic nebolí, horečku nemám, nic - prostě nebýt toho výtoku, tak je všechno v pořádku a léčba zabrala. :nevim:
Do letáku jsem se koukala a tam je těch nežádoucích účinků vypsaná celá řada, ale o tomhle vůbec nic. :nevim:
Za pár dní mám mít MS, tak mě ještě napadlo, jestli se to třeba mohlo urychlit a tohle by byla nějaká předzvěst… :think: Ale asi je to blbost, menstruace tohle neni… :roll:

Já si nedovazuji říkat co je normální nebo není, na tohle jsou doktoři, každopádně kdyby se to zhoršilo, tak opravdu jet na gynekologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama