Náhlá bolest břicha, jak řešit

291
5.4.20 20:43

Náhlá bolest břicha, jak řešit

Dobrý večer. Chci se zeptat, zda jste některá zažila něco podobného. Asi před dvěma hodinami mě z ničeho nic začalo silně píchat v oblasti levého vaječníku. Postupně se přidal tlak v děloze, který bych přirovnala k tvrdnutí břicha v těhotenství. Vzala jsem si prášek od bolesti a pichlavá bolest ustala, ale ten tlak cítím pořád, nemůžu skoro chodit. Máte s tím některá zkušenost? Na pohotovosti nechci plašit a možná banálním problémem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1272
5.4.20 20:46

@Michaela2495 nemuzes mit ovulaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1579
5.4.20 20:47

Jo, ovulace. Ideálně lehnout do horké vany

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
5.4.20 20:47

@Kolarkaa to je možný, nikdy jsem ale takhle silný bolesti neměla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
5.4.20 20:48

Podobně u mě vypadala cysta na vaječníku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7729
5.4.20 21:09

Kolikátý jsi den cyklu? Ovulace může být opravdu bolestivá, ale může to být cokoliv. Já mám hodně bolestivou ovulaci od porodu. Jinak jsi udělala blbě, že sis vzala lék od bolesti, teď nevíš jestli to dál bolí nebo ne. Jestli si nejsi jistá ovulací tak bych v případě, že ta bolest je velká jela na pohotovost. Jestli nemůžeš chodit tak určitě zajeď co nejdříve, není čeho se bát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58672
5.4.20 21:23

Mě takhle praskla cysta. Bolest jak svina a pak to vše přestalo.. Pak mi ale dr vynadala, že jsem měla jet na kontrolu :think: těžko odhadnout :think: zítra bych minimálně zavolala dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
5.4.20 22:27

Všem moc děkuju, vana mi moc pomohla. Jsem 16.den cyklu, ale nenapadlo mě to hlídat ani kontrolovat, když jsem sama. Každopádně tedy asi opravdu ovulace. Je pravda, že poslední tři cykly jsem měla anovulační, tak jestli tam je zakopaný pes, že to bylo tentokrát tak hodně intenzivní :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama