Kvasinky v močovém měchýři

Anonymní
27.3.21 09:34

Kvasinky v močovém měchýři

Ahoj, nemáte nějakou přírodní léčbu, jak se zbavit kvasinek v močovém měchýři a na vstupu do močové trubice? To, co mi předepisuje lékař, je k ničemu, nezabírá to. Děkuju. Jsem už zoufalá, držím protikavsinkovou dietu, jim teda mléčné výrobky, ale nejím cukr, louku a vše co lepek obsahuje. Budu vděčná za rady :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
368
27.3.21 09:40
@Anonymní píše:
Ahoj, nemáte nějakou přírodní léčbu, jak se zbavit kvasinek v močovém měchýři a na vstupu do močové trubice? To, co mi předepisuje lékař, je k ničemu, nezabírá to. Děkuju. Jsem už zoufalá, držím protikavsinkovou dietu, jim teda mléčné výrobky, ale nejím cukr, louku a vše co lepek obsahuje. Budu vděčná za rady :(

Neco vám poradim.toto spousta lidí ani netuší, ale nechte si zkontrolovat streptokoka. A nejlépe aspoň 3×. Abyste videla hodnoty, jestli se nějak pohybuji, zda je aktivní nebo ne. Za kvasinkovou infekcí, záněty močových cest z největší části stojí streptokok, pak také ureaplasma a mycoplasma. Vsadila bych se, že jedno z toho bude váš případ, když Vám nic nepomáhá. Prozatím můžete zkusit lichoresnici a ty mléčné výrobky zkuste alespoň vyměnit za kozí nebo ovčí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 09:46

Děkuju :) já byla několikrát na sterech, u gynekologa. A nic nenašli, jen ty kvasinky, v dětství jsem jedla hodně atb. Tak to přisuzují problémům ve střevech. Jen doktoři to nechtějí léčit a zaobírat se tím, protože to není závazné onemocnění. Ale děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
368
27.3.21 10:07
@Anonymní píše:
Děkuju :) já byla několikrát na sterech, u gynekologa. A nic nenašli, jen ty kvasinky, v dětství jsem jedla hodně atb. Tak to přisuzují problémům ve střevech. Jen doktoři to nechtějí léčit a zaobírat se tím, protože to není závazné onemocnění. Ale děkuji :)

Ale přemýšlíte dobře to je super. Tím pádem si sežeňte dobrá probiotika a můžete pít i kombuchu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 10:16

@Fany97 děkuji, vyzkouším. :) Zstum beru candistop probiotika. Kysleinu kaprylovou, chlorellu a hlivu, ale je to sotva týden. Takže nemůžu čekat nějaké zazraky

• Citovat
  • Nahlásit
1023
27.3.21 10:51

Ja bych jeste doporucila pridat tak 500mg Cecka denne.. pomaha okyselovat moc a tim brani premnozeni mikroorganismu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
27.3.21 16:29

Pozadala bych gynekologa o autovakcinu primo na tu vasi „kamosku“. Muze to byt velmi efektivni a lze i na candidy (vlastni zkusenost).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 23:14

@Leenvecka děkuji, to zkusím. Snad už to zabere.
@h-o-p-e o tom jsem již slyšela, ale bojím se do sebe neustále něco dávat. Ta chemie není pro tělo přínosná :( já strašně věřím, že mi zabere přírodní léčba.

• Citovat
  • Nahlásit
325
28.3.21 13:53
@Anonymní píše:
@Leenvecka děkuji, to zkusím. Snad už to zabere.
@h-o-p-e o tom jsem již slyšela, ale bojím se do sebe neustále něco dávat. Ta chemie není pro tělo přínosná :( já strašně věřím, že mi zabere přírodní léčba.

Autovakcina neni chemie. Urcite bych na ni tak nekoukala. Mne to velmi pomohlo. Ale chce to dodrzet ten rezim, je to na dlouho. Navic, kdyby ti nedelala dobre, vzdy muzes upravit davkovani anebo to ukoncit. Mne to prijde naopak jako velmi sikovny a chytry zpusob :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat