Bylinky na močový měchýř

29
9.3.21 16:22

Bylinky na močový měchýř

Ahoj, nevíte prosím, nějakou opravdu úspěšnou léčbu močového měchýře. Člověk nechce jíst stále jen ATB. Nevíte nějaké bylinkové čaje, homeopatie a jak dlouho kůru používat. Jim brusinky, lichorerisnici od listopadu a nic se nemění :( Budu vděčná za každou radu. Děkuji :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Annastaziaa
9.3.21 16:31

Já vždycky začala brusinkami, Urologický čaj, sáčky blokurima. Když ani tohle nezabralo šla jsem k doktorce pro ATB, abych předešla komplikacím napr. zánět ledvin.
Pak mi lékařka předepsala homeopatika, chvilku jsem je užívala, cca měsíc. A od tý doby mám klid. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
29
9.3.21 16:34

@Annastaziaa a nepamatuješ jak se ty homeopatika jmenovala, prosím :( Já už jsem fakt zoufalá :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
9.3.21 16:37

@Hanyl ještě jsem našla zbytek doma, ale už si nepamatuju jak jsem je užívala.

• Citovat
  • Nahlásit
24583
9.3.21 16:44

Na urologii nic neporadili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1006
9.3.21 16:56

Vis ja si takhle dopracovala u chronickeho zanetu mocaku k tomu, ze jsem mela dost dobrej nabeh na zmeny na sliznici mocaku (takovej predstupen pred rakovinou). Taky se ki v jistym case nechtelo zobat zas atb…
Ono vsechny bylinky a podobny veci jsou kratkodobe fajn, ale pokud se zanety vraci tak jediny reseni je brat atb treba i tri mesice v kuse - bere se standartne furolin, pripadne jiny atb kdyz jsi na ten furolin citlivejsi - dokud se ten zanet komplet nevyleci.

Zrovna zanety mocaku nejsou sranda a neleceny a nebo jen polo leceny bylinkama a pod je tak akorat na rakovinu mocaku a zanet ledvin - coz muze vyustit i v jejich selhani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6640
9.3.21 17:12

@Hanyl na podporu můžeš užívat tinkturu z lichořeřišnice. Je to přírodní antibiotikum. A na urologii by ti měli udělat kompletní vyšetření utz mocaku a výtěry z močové trubice plus vyšetřit partnera/y.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
9.3.21 21:12

Tam mě ještě neposlali. Já si říkám, jak to léčili před lety, když nebyla ATB, jento nepříjemný. A přemýšlím, jestli se mi tělo snaží naznačit, že je věcí špatně. Byla jsem celou dobu v pořádku, až při prvním sexuálním styku se to spustilo, partnera mám pořád toho jednoho. A partner je v pořádku. Tak nevím, co je špatně. Děkuju, za rady holky. Zkouším ještě Utipro. A vrbovku malokvetiu. A pak homeopatika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
9.3.21 21:15

@janickaIII a jak dlouho se může tinktura brát? Já ji beru každý den 3× denně již od listopadu. A stejně se zánět objevil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6640
9.3.21 22:08
@Hanyl píše:
Tam mě ještě neposlali. Já si říkám, jak to léčili před lety, když nebyla ATB, jento nepříjemný. A přemýšlím, jestli se mi tělo snaží naznačit, že je věcí špatně. Byla jsem celou dobu v pořádku, až při prvním sexuálním styku se to spustilo, partnera mám pořád toho jednoho. A partner je v pořádku. Tak nevím, co je špatně. Děkuju, za rady holky. Zkouším ještě Utipro. A vrbovku malokvetiu. A pak homeopatika.

A partner byl na vyšetření? On nemusí mít žádné příznaky, může být jen přenašeč. Vyšetřit by ho měli taky kompletně. Lichořeřišnici záleží jakou tinkturu máš. Třeba ta z Naděje od Podhorne se užívá 25 kapek 3* denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
9.3.21 22:17

@janickaIII nebyl, ale už jej posílám. Používám lichorerisnici od topvetu. Snad to dopadne vše dobře. Člověk už ztrácí naději.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24583
9.3.21 23:12

Však na tu urologii se objednej sama… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
9.3.21 23:31

Určitě bych být tebou ta antibiotika vydržela. Já takhle “přechodila” (pila jsem urologický čaje a blokurimu) zánět močáku a skončila jsem v nemocnici se silným zánětem ledvin… cévkování atd. nic moc příjemného :D o bolestech nemluvě… ale teď už si na to dávám pozor, fakt to není sranda :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
9.3.21 23:35

@sarina4 ja vím, ale jíst hromady ATB pořád taky není dobré. :( člověk se snaží najít jiný způsob. A zabralo ti tedy pak něco? Nebo pořád jíš ATB? Teď jsem dojedla furolin a nepřijde mi to úplně dobre. Pořád mám takový nutkavý pocit na záchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
9.3.21 23:42

Možná bys potřebovala silnější atb, které by už doopravdy zabralo.. furolin je myslím nejslabší.. měla jsem ho jen jednou ale ani ne týden po dobrání jsem to měla znovu.. a protože jsem nechtěla hned další, tak jsem už k dr nešla
v nemocnici jsem měla atb v kapačce a od té doby zatím nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat