Kyretáž

133
19.3.07 08:39

Kyretáž

Ahoj,

14 dní po porodu ze mě vypadl kus placenty a začala jsem silně krvácet. Manžel mě odvezl do nemocnice, kde mi udělali kyretáž a zjistili, že mi tam paní Dr. nechala kus placenty a plodové obaly!!!

Teď jsem 4 dny po kyretáži a stále krvácím jako při mensesu. Nejsem si jistá, jestli se má po kyretáži krvácet nebo ne. V nemocnici mi píchali injekce na zastavení krvácení.

Holky, napište mi, vy co Vám dělali kyretáž, jestli jste po ní taky krvácely.

Moc díky. Erika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

967
19.3.07 08:48

utíkej na ultrazvuk klidně ke své gynekoložce. Potratila jsem, dělali mi kyretáž, také jsem dlouho krvácela, ale někdo nekrvácí po zákroku skoro vůbec. Jdi to dát překontrolovat, ten doktor, co tě rodil, byl pěkně nedbalý, to je hrozné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
19.3.07 08:57

Ahoj, já krvácela po kyretáži tuším min. 14 dní, až se mi to taky nezdálo, ale bývá to asi normální. :roll: Jestli si nejsi jistá, tak alespoň zavolej na gyn., zda je to OK nebo máš přijít na kontrolu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
19.3.07 10:07

V nemocnici mi řekli, že mám jít na kontrolu po 14 dnech ke svému gynekologovi a po šestinedělí na kontrolní ultrazvuk do nemocnice.

Moc se mi nechce do nemocnice, protože když už tam pojedu, tak si mě tam nechají a dítě mi dají na dětské. Skoro jsem ztratila mlíko, protože mi malýho vozili po 5 - 6 hodinách na kojení. Normálně pijeme po 2 - 3 hodinách, takže ho nejspíš přikrmovali a já pak doma skoro brečela, protože jsem neměla co mu dát.

Takže předpokládám, že kdyby jsem v nemocnici byla déle než 2 dny tak o mlíčko úplně přijdu.

Ještě chvíli vydržím. Skočím na gyndu a uvidím.

Erika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
19.3.07 11:21

Já jsem taky po kyretáži v lednu tohoto roku a já naopak nekrvácela vůbec. Doktoři taky byly v klidu, ale já se bála. Po skončení šestinedělí jsem to nedostala tak jsem pádila ke svému gynekologovi, ten se mi vysmál, proč tak nutně potřebuju menstruaci. Tak jsem mu řekla, že je to snad normální dostat po šestinedělích menstruaci, že po porodu jsem to dávno dostala. Tak jsem ho donutila aby mi udělal ultrazvuk a zjistil mi cystu 7,5cm na 8 sm. To už mu do smíchu moc nebylo. Píchnul mi injekci na vyvolání, naštěstí jsem to dostala, ale dneska jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jestli cysta zmizela nebo zda je tam pořád a já budu muset na operaci.

Fakt si k tomu doktoru dojdi. A ten doktor co tě rodil, by fakt zasloužil s prominutím přes hubu. Normálně bych si na něj stěžovala, protože co si dneska dovolí doktoři ke svým pacientům je fakt hnus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
19.3.07 12:09

Já měla potrat před rokem, po kyretáži jsem jen špinila, ale už ani nevím jak dlouho. MS dorazila nějak po těch 6 týdnech.
Pokud si nejsi jistá určitě zajdi aspoň ke svému GynDr., aspoň budeš mít jistotu, že to není nic vážného!

Kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.3.07 12:08

kyretáž

Ahoj. Já byla na kyretáži teď v pátek 23.3.07, zamlklé těh. 6tt. a potom jsem trochu špinila. A 25.3.07 jsem začala krvácet jako při menses, tak mám velký strach, aby to nebyla ke všemu tomu smutnýmu ještě nějaká infekce… Máte někdo stejnou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
25.3.07 12:16

anonymko ja mam za sebou stejnou zkusenost,ale ve dvanactem tydnu.to krvaceni neni dobre,spineni je pry v poradku ale proi krvaceni by jsi mela hned jet k doktoru :! :! :!
pri propousteni z nemocnice mi to tak rikaly,takze na nic necekej a jed :!
je mozne ze revize nebyla provedena v poradku a musi se to zkontrolovat,v horsim pripade udelat znova :cry: .drzim palce,ale opravdu na nic necekej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.3.07 14:12

Dalmatinko.
Teď mám teda opravdu strach. Zavolám svojí gynekoložce. Děkuju za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
25.3.07 18:18

anonymko opravdu ji radeji zavolej.
nechci te strasit,ale lepsi je kdyz se na tebe nekdo podiva.urcite ti udelaji ultrazvuk aby zjistily z ceho krvaceni je :wink:
me tedy pri propousteni z nemocnice rikaly ze jakmile zacnu krvacet at knim prijedu okamzite :wink:
moc ti drzim palecky at to nic neni,ale na MS je jeste brzy,tak at te poradne zkontrolujou aby se nic nezanedblo.
jinak ja jsem z diskuze zivot po potratu,tak si snami muzes prijit popovidat,jsme tam samy super holky https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
26.3.07 10:35

Anonymko, já jsem taky krvácela jako při menses asi týden po kyretáži, pak jsem špinila a teď už nekrvácím. Mám jen růžovo-bílo-žlutý výtok.
Kyretáž mi dělali před 11 dny.

Snad to už bude dobré.

Napiš, co Ti řekli na gyndě, jestli jsi tam byla.

Erika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama