Kyvadlo a 11-ti letá dcera

1713
29.10.09 20:14

Kyvadlo a 11-ti letá dcera

Zdravím všechny a po dlouhé době zakládám diskuzi, protože si nevím rady a potřebuju vlastně asi shromáždit argumenty.
Moje mamka byla vždycky tak jiná, než ostatní mamky - babičky.
Ale teď už jsem teda na rozpacích.
Mojí 11- ti leté dceři, kterou si po dlouhé době vzali s dědou na noc k sobě domů, popletla totálně hlavu s kyvadlem - vždycky mamku tohle hrozně bralo, různé věštění, karty, numerologir a tak podobně.
já nic proti tomu nemám, spíš se tomu zasměju.
Kyvadlo beru v podobě toho, že mi tady prošla byt kvůli spodní vodě, když jsem stěhovala dětem postele, protože ségra v dětství trpěla na krvácení z nosu a přestěhovat postel jí fakt pomohlo .
Jenže mamka dala naší Báře vlastní kyvadlo, knížku o tom ,co s ním má dělat a nějaké schema k tomu, nebo co to je.
Já si ale , ani nevím proč, myslím, že tohle dětem do rukou nepatří a teď jsem samozřejmě hnusná a nepřející a nerozumím tomu, zatímco mamka s mojí dcerou ano. :roll:
Co myslíte vy? Díky každému, kdo to dočetl :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13134
29.10.09 20:17

bude zajimavva ve skole aaz tim zacne ostatni nudit, prestane ji to bavit, cim vic budes zakazovat , tim tim dyl ji to bude drzet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13675
29.10.09 20:26

ahojky, nic si z toho nedělej, naše máma, ta zase jede v kartách a bylinkách, taky nás do toho tlačila, ale nás to přestalo bavit. Takže teď čekám dvojčata a ona už plánuje, jak budou zkušený v kartách :roll: . Než jsem otěhotněla, tak první co bylo, když jsem k nim přišla: Dáme karty? No na palici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1713
29.10.09 20:30

Díky za názory :)
Takže myslíte, že si tím nemůže nijak uškodit?
Já jsem jen slyšela - tuším v televizi, že ten kdo není dospělý, neumí s těma „energiema“ pracovat tak, aby něco nezvoral.
Tak já budu doufat, že ji to omrzí, jako ostatně všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
29.10.09 20:33

Já myslím, že to patří k věku - my jsme furt zas řešily numerologii, astrologii, grafologii a kdo s kým se ke komu hodí, jestli ten s tamtím se vezmou a tamta se tamtomu líbí, co si kdo o kom myslí, kolik bude mít dětí… chápeš :lol: To prostě v tomhle věku bývá, budou se pak třeba slézat s kámoškama a ona jim bude „věštit“ - taková forma hry prostě… A časem ji to přejde… Já jsem si dokonce koupila i tarotové karty (malinko později, teda) a žádné následky to na mně nenechalo. Kdepak je asi mám? :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1713
29.10.09 20:49

Anqua - asi máš taky kus pravdy, my jsme taky tak blbli ve škole.
Jen mám z toho hrozně blbý pocit.
Ale taky to bude asi nějaký můj blbý pocit z mojí máti, která mi dělá samé „radosti“ :roll:
To si budu asi muset vyřešit sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22163
29.10.09 21:34

taky si myslím, že čím víc do toho budeš šít tím půjde proti tobě.. nech ji.. ignoruj to! ono ji to omrzí.. a myslím, že takový dítě stejně nedokáže pracovat s energií… tak aby jí to ublížilo!
s maminkou je to potřeba dořešit jak sama píšeš.. do toho se pusť jako první!
jestli má dcera dobré kámošky chvíli bude tím zajímavá a pak už je bude nudit! a dá pokoj!
přeju hlavně chladnou hlavu! někdy je to těžký což? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
611
30.10.09 06:53

jeejda, a kolikrát my jsme vyvolávali duchy a hráli si se „stolečkem“, který sám mluvil. O nějakém věštění ze všeho možnýho ani nemluvím… Prostě si tím projde, zjistí, že to nefunguje (na to je ještě malá, aby to zvládla, tedy dle mého) a půjde od toho pryč. Myslím, že tohle vůbec neřeš. Kdyby babička nějak tlačila, aby to používala a nevzdávala to, tak to by byla jiná. Ale takhle si to zkusí a zase opustí, maximálně to bude brát jako zábavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1713
30.10.09 07:23

Dobrá tedy, myslím, že jste se všechny shodly, tak já ji nechám :wink:
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.09 10:07

Já teda takové aktivity neprovozuju,ale nechápu co by na tom bylo špatného?
Taky jsem jsi prošla vykládáním,vyvoláváním duchu,věštěním ,vaření lektvaru lásky :lol: atd..Rychle mě to přestalo bavit jako vše

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.10.09 00:53

Karty a spol.

Ahoj, myslím, že se vůbec nemusíš obávat, kočka si to párkrát zkusí a přestane ji to bavit…přemýšlela bych spíš ale o tom, zda to má co říct tobě :-) třeba nastal čas podívat se na život jinak. Z úvodního příspěvku chápu, že na „takové“ věci nevěříš …nebo ano?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
31.10.09 00:58

Ještě jsem se chtěla podepsat nejde mi se přihlásit :-)
Lenka Almachiela

• Nahlásit
  • Citovat
santa.klaus
3.12.09 20:33

Zkusit věřit

takové věci jsou a jsou všude. Pokud se tím babička zabývá, tak o tom asi něco ví a to že to dala do rukou tvé dceři mělo možná nějaký důvod. Jsou děti, které k těmto věcem mají nadání a pokud ho začnou rozvíjet včas, tak je to jedině dobře. je ale také možná druhá verze a to ta, že babička ani dcera k tomu nadání nemají a v tom případě by neměla hrozit ani žádná nebezpečí. :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama