Reklama

Labioplastika - rady a tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 21:29
Labioplastika - rady a tipy

Ahoj holky,

chci se zeptat, která s Vás uvažovala a pak šla na labioplastiku? Máte něco co byste rády řekly o tom? O labioplastice uvažuju už déle. Nejsem asi extrémní případ, ale je pravda že vykrojené plavky si jen tak nevezmu a při běhu nebo delší chůzi (což miluju) mě to dře :oops:. Naučila jsem se to jakš takš korigovat rozložením pysků, ale i tak to není ono :(
Jo a napište mi prosím kde jste byly a jaká byla zhruba cena, já něco na netu našla, ale ty ceny jsou orientační, tak chci vidět jak moc se to liší/neliší.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >