Labioplastika - rady a tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 21:29
Labioplastika - rady a tipy

Ahoj holky,

chci se zeptat, která s Vás uvažovala a pak šla na labioplastiku? Máte něco co byste rády řekly o tom? O labioplastice uvažuju už déle. Nejsem asi extrémní případ, ale je pravda že vykrojené plavky si jen tak nevezmu a při běhu nebo delší chůzi (což miluju) mě to dře :oops:. Naučila jsem se to jakš takš korigovat rozložením pysků, ale i tak to není ono :(
Jo a napište mi prosím kde jste byly a jaká byla zhruba cena, já něco na netu našla, ale ty ceny jsou orientační, tak chci vidět jak moc se to liší/neliší.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 02:15

Ahoj, já mám jít už v únoru v Praze a bude to stát cca 20000 Kč mám úplně stejný problém až zjistím jak se to přesně jmenuje a bude se mi to tam líbit tak ti dám adresu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >