Lahvička Canpol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fircon
Kecalka 287 příspěvků 08.02.18 15:26
Lahvička Canpol

Zdravím,

mám pro malého prcka lahvičku Canpol (měsíční mimčo, takže pro 0+ normálně s dudlikem).
Ale asi jsem úplně blbá - poradí mi někdo, na co je „kolečko“ v lahvičce?
Má se snad položit na lahvičku nebo zapadnout do uzávěru s dudlíkem? Když ho tam nedám, dítě se topí, když ho tam dám, tak se obávám, že nic nepoteče…?
(Kojím, s lahvičkou zkušenosti nemám, ale potřebuji tu občas nechat manželovi nějakou pojistku „kdyby něco“, když chvilku hlídá sám, protože prcek se rozhodl jíst co hodinu :-) ).
 Díky.

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 08.02.18 15:30

Taková placka? Tu jsem vyhodila :mrgreen: mrne mělo lahvicku jen na čaj a ta placka by blokovala tu tekutinu před tecenim do savicky. Myslím, ze je to možná na prevazeni, aby to nekapalo do víčka, ale je to jen nápad

Janakatabara
Kecalka 107 příspěvků 08.02.18 15:31

Neznám zrovna tuto lahvičku, ale nemyslíš tím kolečkem uzávěr proti vytečení na cesty? Pokud je tedy to kolečko plné, bez dírek a pasuje do uzávěru…Nevím, jen nápad…

Fircon
Kecalka 287 příspěvků 08.02.18 15:35

@Janakatabara @Tichošlápek Ano, je to bez dírek a myslím, že by se tím flaška akorát kompletně ucpala. Takže jen převoz…? To zní rozumně.

Kattii
Kecalka 397 příspěvků 08.02.18 15:36

Je to na cestování, aby mlíčko neteklo do víčka :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama