Reklama

Ublinkávání - Beba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adel18
Stálice 54 příspěvků 02.02.18 07:26
Ublinkávání - Beba

Ahoj, dceři je přes měsíc a od samého začátku je dokrmovaná příkrmem Beba Optipro Comfort (mělo by být pro citlivá bříška) chvíli v kombinaci s kojením, pak už vůbec. S ublinkáváním nebyl problém, ale tak poslední dva týdny docela ano. Nechávám ji během krmení odříhnout zhruba každých 30 ml, odříhne si většinou během 10 vteřin a pokračujeme. No a pak ji uložím do postele a mléko ji teče z pusy třeba i dvě hodiny - jak kdy, občas skoro vůbec, často ale ano. Zároveň k tomu někdy vydává takové zvuky, jak kdyby ji bolelo břicho - něco mezi protahováním, začátkem pláče a chrčením (i ze spaní). Nevím co s tím…

Zkusila jsem ji nechávat odříhnout častějc nebo delší dobu, ale nepomohlo to. Začala jsem krmit ve zvýšené poloze, pomohlo to tak na dva dny. Dala jsem ji matraci v postýlce do zvýšené polohy, pomohlo to jen o chlup, skoro vůbec. Totéž s dáváním více pod hlavu. Nevím, co dělám špatně? Nemyslím si, že by to bylo Bebou, když předtím reagovala dobře a najednou tohle. Zkusila jsem jí začít dávat malé porce, vypadala přejedená, ale taky nemám pocit, že by to pomohlo… dělá to samé i ve chvíli, kdy byla očividně hladová. jinak vypadá spokojeně. A stolici má jednou za dva dny, občas každý den.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5667 příspěvků 9 inzerátů 02.02.18 17:15

Taky jsem to měla u dcerky. Říkali jsme, že jí pořídíme okap pod bradu. Tělíčko se vyvíjí a trávení se pořád mění. Časem se to srovná. Je potřeba jí věnovat zvýšenou pozornost, ukládat trochu na bok, aby mohlo mléko odtékat a nevracelo se zpět do krku. Uklidňující je i monitor dechu, kdyby se začala dusit. Prostě vydržet. U dcerky to přešlo kolem šesti měsíců.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >