Ublinkávání - Beba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adel18
Stálice 54 příspěvků 02.02.18 07:26
Ublinkávání - Beba

Ahoj, dceři je přes měsíc a od samého začátku je dokrmovaná příkrmem Beba Optipro Comfort (mělo by být pro citlivá bříška) chvíli v kombinaci s kojením, pak už vůbec. S ublinkáváním nebyl problém, ale tak poslední dva týdny docela ano. Nechávám ji během krmení odříhnout zhruba každých 30 ml, odříhne si většinou během 10 vteřin a pokračujeme. No a pak ji uložím do postele a mléko ji teče z pusy třeba i dvě hodiny - jak kdy, občas skoro vůbec, často ale ano. Zároveň k tomu někdy vydává takové zvuky, jak kdyby ji bolelo břicho - něco mezi protahováním, začátkem pláče a chrčením (i ze spaní). Nevím co s tím…

Zkusila jsem ji nechávat odříhnout častějc nebo delší dobu, ale nepomohlo to. Začala jsem krmit ve zvýšené poloze, pomohlo to tak na dva dny. Dala jsem ji matraci v postýlce do zvýšené polohy, pomohlo to jen o chlup, skoro vůbec. Totéž s dáváním více pod hlavu. Nevím, co dělám špatně? Nemyslím si, že by to bylo Bebou, když předtím reagovala dobře a najednou tohle. Zkusila jsem jí začít dávat malé porce, vypadala přejedená, ale taky nemám pocit, že by to pomohlo… dělá to samé i ve chvíli, kdy byla očividně hladová. jinak vypadá spokojeně. A stolici má jednou za dva dny, občas každý den.

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 4985 příspěvků 02.02.18 17:15

Taky jsem to měla u dcerky. Říkali jsme, že jí pořídíme okap pod bradu. Tělíčko se vyvíjí a trávení se pořád mění. Časem se to srovná. Je potřeba jí věnovat zvýšenou pozornost, ukládat trochu na bok, aby mohlo mléko odtékat a nevracelo se zpět do krku. Uklidňující je i monitor dechu, kdyby se začala dusit. Prostě vydržet. U dcerky to přešlo kolem šesti měsíců.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama