Ublinkávání - Beba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adel18
Stálice 54 příspěvků 02.02.18 07:26
Ublinkávání - Beba

Ahoj, dceři je přes měsíc a od samého začátku je dokrmovaná příkrmem Beba Optipro Comfort (mělo by být pro citlivá bříška) chvíli v kombinaci s kojením, pak už vůbec. S ublinkáváním nebyl problém, ale tak poslední dva týdny docela ano. Nechávám ji během krmení odříhnout zhruba každých 30 ml, odříhne si většinou během 10 vteřin a pokračujeme. No a pak ji uložím do postele a mléko ji teče z pusy třeba i dvě hodiny - jak kdy, občas skoro vůbec, často ale ano. Zároveň k tomu někdy vydává takové zvuky, jak kdyby ji bolelo břicho - něco mezi protahováním, začátkem pláče a chrčením (i ze spaní). Nevím co s tím…

Zkusila jsem ji nechávat odříhnout častějc nebo delší dobu, ale nepomohlo to. Začala jsem krmit ve zvýšené poloze, pomohlo to tak na dva dny. Dala jsem ji matraci v postýlce do zvýšené polohy, pomohlo to jen o chlup, skoro vůbec. Totéž s dáváním více pod hlavu. Nevím, co dělám špatně? Nemyslím si, že by to bylo Bebou, když předtím reagovala dobře a najednou tohle. Zkusila jsem jí začít dávat malé porce, vypadala přejedená, ale taky nemám pocit, že by to pomohlo… dělá to samé i ve chvíli, kdy byla očividně hladová. jinak vypadá spokojeně. A stolici má jednou za dva dny, občas každý den.

Reakce:
Janli
Kelišová 6287 příspěvků 02.02.18 17:15

Taky jsem to měla u dcerky. Říkali jsme, že jí pořídíme okap pod bradu. Tělíčko se vyvíjí a trávení se pořád mění. Časem se to srovná. Je potřeba jí věnovat zvýšenou pozornost, ukládat trochu na bok, aby mohlo mléko odtékat a nevracelo se zpět do krku. Uklidňující je i monitor dechu, kdyby se začala dusit. Prostě vydržet. U dcerky to přešlo kolem šesti měsíců.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >