Reklama

Nechce jíst pouze se kojit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Smarcie
Ukecaná baba ;) 2008 příspěvků 26.01.18 20:54
Nechce jíst pouze se kojit

Ahoj holky :mavam: asi potřebuji hlavne uklidnit. V utery jsme byli hospitalizovany v nemocnici kvuli vysokym horeckam a vysokému CRP. To byl malej (7 měsíců ) jen na MM. To jsem chapala a byla za to ráda. Ale vcera nas pustili a on nechce jist stale. Měl teda zatim zavedeny jen oběd -masozeleninu a večeři - mléčnou kasi. Moc mu chutnalo a krasne papal a ted prostě nechce. Je to tim ze jeste neni po nemoci OK a znovu se mu vrátí chut?
Mate někdo zkušenost?

Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Jaromilka
Stálice 81 příspěvků 26.01.18 21:12

Ahoj, měly jsme to podobně, malé bylo tenkrát 6 měsíců, předtím už jedla zeleninu a kaše a po návratu domů nechtěla nic jíst. Postupně se to upravilo, tak snad to u Vás bude stejně :hug: Stále nabízej, střídej chutě a zlomí se to.

Smarcie
Ukecaná baba ;) 2008 příspěvků 26.01.18 21:34

@Jaromilka snad máš pravdu. Děla mi to opravdu obavy… ale trochu jsi me uklidnila, ze jste to meli stejne :kytka:

fia80
Závislačka 2973 příspěvků 26.01.18 21:35

A hlavně nestresuj, že se jen kojí. Tomu dítěti to stačí. Hlavně, že je spokojené.

Lucie_Sx
Závislačka 3008 příspěvků 26.01.18 23:09

Bývá to normální i bez té nemocnice. Kojené děti prostě začínají jíst později.

payaz
Povídálka 18 příspěvků 31.01.18 23:41

Jj, v klidu, ono si to sedne, musel to pro něj být velký stres. Další stres je něco nového v podobě jídla a to už je na jednoho malého človíčka asi dost, tak bych ho tím netrápila. Dala bych mu chvilku čas, ale sledovala, zda prospívá. MM by mělo bohatě stačit, moje malá byla do 11m plně kojená, odmítala jinou stravu. Bylo to spokojené, vysmáté, tlusté mimino ;)

Smarcie
Ukecaná baba ;) 2008 příspěvků 01.02.18 06:47

@payaz @Lucie_Sx ja nevím jestli jsem to spatne napsala, ale on uz normalne jedl. Chutnalo mu… od ty nemoci nic nechce :nevim:

Jinak po tydnu pořád stejné :zed:

fia80
Závislačka 2973 příspěvků 01.02.18 10:30

@Smarcie my jsme to tak pochopily. Ale je i spousta dětí, které jedly všechno cca rok nebo 2 a pak začaly vyřazovat jídlo a nechtěly to jíst. Jsou různá období. Hlavně se nestresuj. Opravdu mu to kojení stačí. Udělej nějakou pauzu a nenabízej mu nic a pak třeba zkus něco nového, co ještě nejedl.

Lucie_Sx
Závislačka 3008 příspěvků 01.02.18 11:53
@Smarcie píše:
@payaz @Lucie_Sx ja nevím jestli jsem to spatne napsala, ale on uz normalne jedl. Chutnalo mu… od ty nemoci nic nechce :nevim:Jinak po tydnu pořád stejné :zed:

Jo, vždyť jasně, ale je to jak píšou ostatní, prostě je to období, MM úplně stačí, spousta dětí v tomhle věku jídlo odmítá úplně (jen ochutnávají) a začnou jíst pořádně až když mají zuby a začnou rovnou kousat.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >