Kdy podávat kaši?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barušenko
Stálice 55 příspěvků 21.01.18 17:00
Kdy podávat kaši?

Zdravím maminy. Chci se zeptat na podávání kaší. Třeba na krabici od kaše je napsáno, ze se kaše dává k snídani nebi k večeři. Rozhodla jsem se, ze k snídani ji synovi nebudu dávat, protože mi vstává někdy v 5 hodin a to bych na to neměla trpělivost :lol: takže ji chci dávat večer. Ale je dobré ji dávat jako poslední jídlo? Nebo ji mám dat třeba kolem 5-6 hod a poslední jídlo dat mliko? Abych ho tou kaši nějak nezaplácla a nemělo o ni bolení bříška. Krmim kolem 5 hod, potom ve čtvrt na sedm a potom ve trictvrte na 8 dávám poslední mliko a syn poté spi až do rána. Nevím si moc rady. Dekuju za rady

Reklama

Reakce:

Puchatka
Kecalka 179 příspěvků 21.01.18 17:11

Zalezi, kolik mu je. Nas mladej mel kasi od pul roku vecer a nejdriv dostaval ridkou do flasky tesne pred spanim, pak se odstavil, je mu 13m a kasi dostva lzickou kolem sedme, cajik a pak si jeste chvili hraje a spat chodi cca 20:30. Takze nejde spat uplne hned po jidle.

Barušenko
Stálice 55 příspěvků 21.01.18 17:19

Je mu necelých 7 měsíců. Chci mu ji dávat hned lzickou, ale nevím jestli ji dat jako předposlední nebo jako poslední jídlo :nevim:

Patie
Ukecaná baba ;) 2425 příspěvků 1 inzerát 21.01.18 17:23

Jestli se ti v noci nebudí hlady, tak bych nedávala před spaním :)

Adinal
Kelišová 6467 příspěvků 21.01.18 17:33

Já kaši dávám jako večeři kolem půl šesté, šesté a kolem osmé, když jde dcerka spát, tak jí dávám mléko.
Jinak kaši dávám často i ráno.

Hadumi
Extra třída :D 13172 příspěvků 21.01.18 17:36

Dávala jsem večer tak cca v 18 hod. Syn v noci špatně spal, někdo mi poradil, ať kaši dávám ráno a spí zase celou noc! Dávám jí tak v 9 hod.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 21.01.18 17:37

Dcera ma 13m, kasi davame v sedm vecer, pak se jde okoupat a spat. Mezi koupanim a spanim mivala jeste kojeni, ale uz se odstavila, tak nema nic a jde spat skoro hned po veceri :)

andelka83
Neúnavná pisatelka 18955 příspěvků 21.01.18 17:56

Já jsem dávala od 8 měsíců, kolem 18 h a potom před spaním kojení.

Barušenko
Stálice 55 příspěvků 21.01.18 17:58

@andelka83 a v kolik bylo poslední kojeni?

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 21.01.18 18:18

Kasi bych urcite jako posledni jidlo nedavala. Spousta maminek si mysli, ze jim pak bude ditko lepe spat. Ale opak je pravdou, kase obsahuje obiloviny a ty jsou hure stravitelne a ditko ma zaplacany zaludek, ktery to musi zpracovavat. Ja osobne jsem kase davala jako odpoledni svacinu, aby mela mala energii a vydrzela mi do vecera.

Dandinkaaa
Kecalka 169 příspěvků 21.01.18 18:21

Ja kasi davam rano. Davala jsem ji predtim i vecer jako prvni veceri cca v 5, ale parkrat se mi maly pak poblil po um (2 vecere). Asi byl pak prepity… nevim. Rano s kasi nemam zadny problem.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22807 příspěvků 21.01.18 18:47

@Barušenko oběma klukům jsem dávala jako večeři a ještě se pak většinou dokojili.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18955 příspěvků 21.01.18 19:06
@Barušenko píše:
@andelka83 a v kolik bylo poslední kojeni?

Tak 18:45-19h, pak se šlo spát

Puchatka
Kecalka 179 příspěvků 21.01.18 21:05

@Barušenko tak vyzkousej vsechny varianty. Je mozne, ze uz po kasi mliko chtit nebude, nebo ho naopak bude na noc vyzadovat a vyresi se to samo. Klidek, zkus tak i tak a uvidis :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama