Philips avent - láhve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kokoska17
Kecalka 162 příspěvků 21.01.18 09:11
Philips avent - lahve

Všude kam se podívám vidím maminky s lahvickami Philips Avent…vysvětli mi někdo co je na nich tak top a o co prichazim s lahvema Mam? :nevim: :D :D

Reklama

Reakce:

terka.h
Kecalka 200 příspěvků 21.01.18 09:24

Taky nevím. Měla jsem jednu koupenou když jsme čekali prvního. Nechtěl ji. Takže jsem koupila obyčejné skleněné lahve a dudliky k nim jsem kupovala v DM.

terka.h
Kecalka 200 příspěvků 21.01.18 09:27

Jo s ještě jsme měli lahve MAM anti colic. Pro úplně malé miminka. Ty byly super.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 21.01.18 09:37

Kromě toho, že je to snad úplně fuk, tak třeba já si je koupila, protože jsem dostala poukázku na nákup dětských věcí a na tom webu je měli v akci v sadě se sterilizátory. Fakt jsem neřešila co je to za značku. Jelikož mám oba kluky odchované na um tak se to nakonec fakt hodilo :D jinak moji kluci zase nechtěli jiné, i dudlík jen Avent.

Janli
Závislačka 4980 příspěvků 21.01.18 09:47

Měla jsem je a nic moc, mají moc velký průtok. Prostě je to o reklamě. Pro malá miminka jsou nejlepší Mam anticolic a pro děti, které lahve nechtějí, láhev DM s baňatým dudlíkem. Nejlíp simuluje prso.

Lendeš
Závislačka 4998 příspěvků 21.01.18 09:50

Řekla bych, že nakupují třeba víc věcí od té značky a hodí se mít láhve přímo ke sterilizátoru apod. Syn taky pije z lahvičky Avent, ale když byl menší, tak ji nechtěl a měl MAM anti colic.

Kokoska17
Kecalka 162 příspěvků 21.01.18 09:51

Mne taky prave přijde, ze řešit značku lahvičky je na hlavu, ale přijde mi to jako posedlost dnešních maminek - mít avent :nevim: :) tak jsem zvědavá jestli jsou nějaké zázračné

Tejule
Kecalka 470 příspěvků 21.01.18 10:08

Používám protože je měli v akci, když jsem řešila lahvičky a bylo mi fakt docela jedno co je to za značku :lol: nicméně pokračujíi v nich dal. Jsem spokojená, jiné jsem nezkoušela. Syn je na ně zvyklý…

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 21.01.18 10:12

To je prece kazdeho vec, jake lahvicky si koupi :nevim: my koupili avent, kupovali jsme je narychlo vecer a jinou znacku v lekarne nemeli. Uz jsme u nich zustali, protoze jsme s nimi nemeli zadny problem. Dudliky mame taky avent, zkouseli jsme svitici Mam a dcerka ho nechtela. Me je to fuk co je to za znacku, hlavne kdyz to plni svuj ucel :palec:

Mollify83
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 21.01.18 10:37

@Kokoska17 no spíš bych rekla, a reakce tady to potvrzují, že prostě jsou nejvíc vidět a jsou na ně akce :D viz můj případ ;)

Ollik
Kecalka 225 příspěvků 21.01.18 11:06

Nám Avent dudlíky a lahvičky doporučil pediatr. Dudlík dcera nechce žádný. Když jsme tenkrát letěli do lékárny. Prodávali jen láhve Avent. Koupila jsem je a dál neřešila. Jinak dcera dostala ještě nějaké jiné lahvičky a neumí z nich pít.

Kokoska17
Kecalka 162 příspěvků 21.01.18 13:09

Děkuji za odpovědi :) rozhodne nikoho kdo je ma nechci nijak napadat, jen ta zvědavost jestli neprichazim o něco :) :D :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

„Snažilka“ Schneiderová si neklade nízké cíle: V Tváři chce pokořit Ozzyho!

Herečka Jitka Schneiderová (45) miluje výzvy! A když jsou navíc televizní a v... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama