Kašička pro 7. měsičního sviště

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MagdaKuba
Povídálka 33 příspěvků 20.01.18 09:47
Kašička pro 7.měsičního sviště

Dobrý den, mám velikou prosbu. Mám 7. měsíčního kluka a chci mu dávat domácí kašičky ovesná, jáhlová, rýžová, Krupička.. Začali jsme s ovesnou. vločky jsem rozmixovala už předem tak lžíci a půl přes noc nechala ve 3 deckach vody a ráno uvařila jakž takž jsem se dostala na konzistenci kašičky, udělám si zvlášť mliko um a přidám do toho a samo z toho mám spíš um polévku :cert: prosím vás Um by se nemělo vařit je to tak? Jak toho dosáhnout aby i s Um to byla opravdu pěkná kašička, přidávat víc vloček, ale jestli máte některá ověřené zdroje jak na to popřípadě postup jak pro… :zed: no však víte 8o tak vám budu nesmírně vděčná :hug: moc děkujeme

Přečtěte si článek: Kdy začít s příkrmy

Reklama

Reakce:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 20.01.18 09:54

Obecně jsem dávala lžíci vloček (krupičky..) na deci vody. 1,5 lžíce na 3 dl je málo. A stačí nechat namočit půl hodinky. UM jsem potom přidávala buď jen prášek do hotové kaše anebo jsem ho rozmíchala v trošičce vody na kašičku a tu přidala do hotové kaše.

MagdaKuba
Povídálka 33 příspěvků 20.01.18 11:59

@Jahru je super moc vám děkuji jsem úplně mimo s těmi kašičkami s Um :roll: moc dekuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama