Reklama

Kašička pro 7. měsičního sviště

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MagdaKuba
Povídálka 33 příspěvků 20.01.18 09:47
Kašička pro 7.měsičního sviště

Dobrý den, mám velikou prosbu. Mám 7. měsíčního kluka a chci mu dávat domácí kašičky ovesná, jáhlová, rýžová, Krupička.. Začali jsme s ovesnou. vločky jsem rozmixovala už předem tak lžíci a půl přes noc nechala ve 3 deckach vody a ráno uvařila jakž takž jsem se dostala na konzistenci kašičky, udělám si zvlášť mliko um a přidám do toho a samo z toho mám spíš um polévku :cert: prosím vás Um by se nemělo vařit je to tak? Jak toho dosáhnout aby i s Um to byla opravdu pěkná kašička, přidávat víc vloček, ale jestli máte některá ověřené zdroje jak na to popřípadě postup jak pro… :zed: no však víte 8o tak vám budu nesmírně vděčná :hug: moc děkujeme

Přečtěte si článek: Kdy začít s příkrmy u kojených, nekojených dětí?

Reklama

Reakce:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 20.01.18 09:54

Obecně jsem dávala lžíci vloček (krupičky..) na deci vody. 1,5 lžíce na 3 dl je málo. A stačí nechat namočit půl hodinky. UM jsem potom přidávala buď jen prášek do hotové kaše anebo jsem ho rozmíchala v trošičce vody na kašičku a tu přidala do hotové kaše.

MagdaKuba
Povídálka 33 příspěvků 20.01.18 11:59

@Jahru je super moc vám děkuji jsem úplně mimo s těmi kašičkami s Um :roll: moc dekuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >