Reklama

Zvracení těsně před jídlem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Díča
Povídálka 11 příspěvků 27.01.18 07:49
Zvracení těsně před jídlem

Ahojky, potřebovala bych poradit…z malej dneska vybuchlo snad všechno mléko obloukem asi v 7:20 a v 8h ma jíst…mám dát mléko a nebo čaj vůbec nevím, bojím se že, když dam mléko že se jí pokazí žaludek. :?

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11582 příspěvků 27.01.18 08:08

Pokud je to jedina strava ditete, tak trochu mleka zkus dat. dulezite je dostat do ditete tekutiny, zkusila bych i prevarenou vodu. bohuzel nepises vek ditete, to se tezko radi…

Díča
Povídálka 11 příspěvků 27.01.18 08:17

@nozu
Promin bude mit zitra 5 měsíců

hapolda
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 27.01.18 08:35

Ja bych zkusila dat mlicko. Moje dcera takhle jednou poblila babicku, kompletne celou az jswm sw divila kde se toho v ni tolik vzalo. Asi za hodinu potom se dozadovala mlika, dostala, vypila obe prsa a uz se to neopakovalo. Byla mladsi nez vase. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >