Problémy s pitím z láhve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bobinka007
Povídálka 34 příspěvků 05.02.18 09:32
Problémy s pitím z láhve

Dobrý den, nevěděla jsem jak nazvat svůj problém, ale zkusím ho zde popsat. Mám téměř devíti měsíčního chlapečka. Od 4 měsíců dávám příkrmy a čajík z láhve, všechno bylo v pořádku, ale tak před dvěma měsíci začal láhev s čajem odmítat, skoro mi přestal pít a i teď je problém do něj dostat trochu vody. občas teda ještě kojím, když si řekne nebo v noci. Před tak dvěma měsíci se nám objevily kvasinky v pusince a nemůžeme se jich zbavit, už jsem na to taky vyzkoušela všechno. Tak jsem uvažovala, jestli to s tím nemá něco společného? Jinak s tím pitím jsem vyzkoušela nepřeberné množství lahví i po lžičce jsem mu to dávala, zkoušela jsem i hrníček, ten docela bere, ale neumí to takže je permanentně mokrý. I čajíky jsem měnila, čistou vodu jsem zkoušela a džusíky pro děti a nic. Už jsem docela bezradná. :nevim: Přdem děkuji za nápady. :D

Nejnovější recenze z kategorie Kojení a krmení

Reakce:
azalia
Kecalka 319 příspěvků 05.02.18 09:42

@Bobinka007 Na kvasinky zkus sehnat Infectossor Mundgel - je to z německa, ale dá se to sehat třeba na aukru - je to výborný gel, do tří dnů je od kvasinek pokoj.
Jinak mu také mohou růst zoubky (hlavně horní řezáky), to pak hodně bolí a děti odmítají cokoliv do pusinky. Já s dcerkama v tomto období musela u všech přejít na lžičku, protože lahev v té době prostě nevzaly.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 2 inzeráty 05.02.18 09:43

Me taky 11ti mesicni dite nepije nic a z niceho… Tak proste jeste kojim, aby melo nejaky tekutiny. Asi neudelas nic :?

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 05.02.18 12:54

Naše malá taky nepije, lahev nechtěla nikdy, jenom když ještě byla plně kojená a někdo ji hlídal, tak teda hlad převládnul nad nechutí k lahvi, jinak ani ťuk. Pije jedině vodu z hrnečku, ale dá za den tak 50ml když moc. Má skoro 14 měsíců, od roka nekojím, (ne)pije furt stejně, ale čurá dost a jinak je spokojená, tak to nehrotím. Prostě nepije.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >