Reklama

Problémy s pitím z láhve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bobinka007
Povídálka 32 příspěvků 05.02.18 09:32
Problémy s pitím z láhve

Dobrý den, nevěděla jsem jak nazvat svůj problém, ale zkusím ho zde popsat. Mám téměř devíti měsíčního chlapečka. Od 4 měsíců dávám příkrmy a čajík z láhve, všechno bylo v pořádku, ale tak před dvěma měsíci začal láhev s čajem odmítat, skoro mi přestal pít a i teď je problém do něj dostat trochu vody. občas teda ještě kojím, když si řekne nebo v noci. Před tak dvěma měsíci se nám objevily kvasinky v pusince a nemůžeme se jich zbavit, už jsem na to taky vyzkoušela všechno. Tak jsem uvažovala, jestli to s tím nemá něco společného? Jinak s tím pitím jsem vyzkoušela nepřeberné množství lahví i po lžičce jsem mu to dávala, zkoušela jsem i hrníček, ten docela bere, ale neumí to takže je permanentně mokrý. I čajíky jsem měnila, čistou vodu jsem zkoušela a džusíky pro děti a nic. Už jsem docela bezradná. :nevim: Přdem děkuji za nápady. :D

Nejnovější recenze z kategorie Kojení a krmení

Reklama

Reakce:

azalia
Kecalka 299 příspěvků 05.02.18 09:42

@Bobinka007 Na kvasinky zkus sehnat Infectossor Mundgel - je to z německa, ale dá se to sehat třeba na aukru - je to výborný gel, do tří dnů je od kvasinek pokoj.
Jinak mu také mohou růst zoubky (hlavně horní řezáky), to pak hodně bolí a děti odmítají cokoliv do pusinky. Já s dcerkama v tomto období musela u všech přejít na lžičku, protože lahev v té době prostě nevzaly.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1918 příspěvků 2 inzeráty 05.02.18 09:43

Me taky 11ti mesicni dite nepije nic a z niceho… Tak proste jeste kojim, aby melo nejaky tekutiny. Asi neudelas nic :?

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1096 příspěvků 05.02.18 12:54

Naše malá taky nepije, lahev nechtěla nikdy, jenom když ještě byla plně kojená a někdo ji hlídal, tak teda hlad převládnul nad nechutí k lahvi, jinak ani ťuk. Pije jedině vodu z hrnečku, ale dá za den tak 50ml když moc. Má skoro 14 měsíců, od roka nekojím, (ne)pije furt stejně, ale čurá dost a jinak je spokojená, tak to nehrotím. Prostě nepije.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >