Lakování dlaždic v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klenott
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 15.05.19 19:08
Lakovani dlazdic v tehotenstvi

Holky, zrovna se stehujeme a renovujeme koupelnu. Jsem ve 23 tt. Manzel natira dlazdice lakem co strasne smrdi, neni rozpustny ve vode. Pouziva i redidlo. Ja vzdy prijedu na byt, neco malo tu popracuju, udelam veceri a pak zavrena v obyvaku cekam az dokonci praci a jedeme domu. (domu je to autobusem hodinu a pul, proto cekam na nej) Nejsem v primem kontaktu s tim sajrajtem, ale tak obcas projdu po chodbe a tak nejak je to asi citit vsude i kdyz jsou otevrena vsechna okna a ja mam jeste otevreny balkon. Jsem hystericka nebo je duvod mit strach? Pockaly byste radeji az bude prace hotova?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kajka9
Závislačka 3840 příspěvků 15.05.19 19:15

Pokid to přímo necuchas tak neni problem..kor kdyz si jinde v mistnosti

klenott
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 15.05.19 19:19

@Kajka9 jsem, jen on ma vysazene dvere aby to dobre nalakoval vsude a tim padem to smrdi po celem byte. Tady teda min, protoze mam zavreno a otevreny balkon. Bojim se abych male nejak neuskodila :?

Kajka9
Závislačka 3840 příspěvků 15.05.19 19:34

O tom pochybuju přeci i když doma uklizis tak ty prostredky jako treba savo azd taky smrdi…to už bys nemohla být pomalu nikde

Petula306
Kecalka 329 příspěvků 15.05.19 19:37

Ne, fakt to nevadí

terien
Extra třída :D 11295 příspěvků 15.05.19 20:01

Jo, strašně to vadí. Radši nedýchej vůbec, když jsi těhotná, aby ti to neublížilo.

Jahudka82
Závislačka 2778 příspěvků 6 inzerátů 15.05.19 20:19

@terien Ale no tak, proc hned takhle rejpave… ja bych se z toho smradu spis pozvracela, to by mi prislo pravdepodobnejsi, ze mi to skorat zvedne kufr. Redidla, lepidla, laky apod. sajrajty jsou pro tehotny horsi nez nejaky savo, hlavne ty výpary z toho. Ja v tehu treba v praci radeji nechodila na halu, do skladu kdyz bylo treba, jsem to radsi obešla venkem. Mela jsem to v podstatě zakazany, abych jim tam neomdlela treba nekde, kdyby se mi z toho udelalo blbe - zensky co delaly ve vyrobe, i kdyz ne primo s tema lepidlama, automaticky od zacatku tehu zustavaly doma, ty vypary by cuchaly stejně i na druhem konci haly. Kdyz se lepilo, smrdelo to vsude priserne. Lidi tam z toho meli vyrazky apod. bezne. Neprecenovala bych to ale ani nepodcenovala. Na miste zakladatelky bych se sla, kdyz budu mit hotovo, treba projit, nez to manžel dodela. Pokud to nevadi ji, tak ani miminku, kdyz to maji takhle poresene. Nema cenu aby se tim stresovala, nemusí byt v byte celou dobu prece. Zase je to kratkodobe, neco jineho by asi bylo, pohybovat se v tom smradu nejak pravidelně, casto, jako treba v te praci… takhle narazove, kdyz tam jen projde, ne kazdy den treba, tak se toho zas tolik nenadycha asi.

klenott
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 15.05.19 20:20

@terien uz zase ty? hele, ty mas fakt problem :mrgreen: :mrgreen:

terien
Extra třída :D 11295 příspěvků 15.05.19 20:22
@klenott píše:
@terien uz zase ty? hele, ty mas fakt problem :mrgreen: :mrgreen:

S čím? :lol:

klenott
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 15.05.19 20:24

@terien no to bych taky rada vedela :mrgreen: mi prijde, ze emimino pouzivas vylozene na to, aby sis mohla kopnout a ulevit, protoze te neco v realnem zivote asi hodne stve :P

terien
Extra třída :D 11295 příspěvků 15.05.19 20:27
@klenott píše:
@terien no to bych taky rada vedela :mrgreen: mi prijde, ze emimino pouzivas vylozene na to, aby sis mohla kopnout a ulevit, protoze te neco v realnem zivote asi hodne stve :P

Jo tak, no to si vedle jako jedle. Tady akorát každá fňukna čeká, že z příspěvků poteče cukrkandl a když ne, tak má ta druhá určitě problém a je zhrzená a nešťastná :lol:

klenott
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 15.05.19 20:30

@terien ja nic takoveho necekam. Ale minimalne elementarni lidskou slusnost a kvalitni prispevek a vecnou odpoved. Kdyz k tematu nic nemam, tak nevidim duvod proc se navazet do ostatnich. Ale ty tohle delas skoro v kazde diskuzi, takze co ja se vlastne namaham…

klenott
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 15.05.19 20:31

Diky ostatnim za prispevky. Dnes by to snad melo byt dodelane, tak snad uz je to naposledy.. Jen tedy nevim, kdy je vhodne v takovem byte zacit spat :think:

terien
Extra třída :D 11295 příspěvků 15.05.19 20:33
@klenott píše:
@terien ja nic takoveho necekam. Ale minimalne elementarni lidskou slusnost a kvalitni prispevek a vecnou odpoved. Kdyz k tematu nic nemam, tak nevidim duvod proc se navazet do ostatnich. Ale ty tohle delas skoro v kazde diskuzi, takze co ja se vlastne namaham…

Některé diskuse jsou tak zábavné, že by byl hřích nepřispět :lol: ta tvoje mi silně připomíná tu o tyčovém mixéru, jestli prý ty vibrace škodí :mrgreen: na emimi je náhodou veliká legrace, díky za ní ;)

Samy
Závislačka 3706 příspěvků 15.05.19 21:20

@klenott Kdy přespávat? Až to fakt zaschne a přestane to smrdět. Prostě až tam zas bude normálně dýchatelno. Tak ať se pak v novém dobře bydlí. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama