Bolesti vpravo pod žebry a malá nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amalka2302
Nováček 8 příspěvků 15.05.19 10:48
Bolesti vpravo pod zebry a mala nevolnost

Ahojky těhulky, měla bych dotaz.
Jsem ve 28+4 tt a od rana me pícha až bolí na prave straně jakoby pod žebry. Navíc jsem od rana necítíla malého, ani mirné pohyby.. na žačatku těhotenství nám byla diagnostikovaná na prvnim screeningu preeklampsiie a dostala jsem na snižení krevního tlaku Stacyl ktery beru vzdy pred spanim. Celé těhotenství se k té preeklampsii nikdo nevyjadřuje, takžě vubec nevím.. natekají mi ruce nohy i oblicej ale to pani Dr. ví.. ale tědka ta bolest do toho se mi točí v hlavě a teď se bojím o miminko vždy je po ránu akční a teď nic a ja nevím jestli jít za doktorem či nejít.. nedělo se to některé z Vás taky? Nebo měla bych zajít na kontrolu? Poradnu mám až za 14 dní.. :(

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9942 příspěvků 15.05.19 10:51

Zavolej k dr, urcite te neodmitne

amalka2302
Nováček 8 příspěvků 15.05.19 10:55
@Verun83 píše:
Zavolej k dr, urcite te neodmitne

Ano uvazuju nad tim, jen sestricka se na me vzdycky diva jak kdybych si vymyslela protoze vsecky vysledky az na tu preeklampsii jsou v poradku i UZ vzdyy

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 15.05.19 10:58

Urcite k doktorce chce to odbery krve, moc a zmerit tlak.

amalka2302
Nováček 8 příspěvků 15.05.19 10:59
@Teresa.p píše:
Urcite k doktorce chce to odbery krve, moc a zmerit tlak.

Tak jo zkusím zavolat 8o

Verun83
Echt Kelišová 9942 příspěvků 15.05.19 11:13
@amalka2302 píše:
Ano uvazuju nad tim, jen sestricka se na me vzdycky diva jak kdybych si vymyslela protoze vsecky vysledky az na tu preeklampsii jsou v poradku i UZ vzdyy

Tak at se diva, jde tady o dite.

Elzaaa
Kecalka 265 příspěvků 15.05.19 11:26

Bez k dr a to co nejrychleji nechci te strasit taky jsem brala leky na snizeni tlaku vse dobry a najednou me bolelo pod zebry a hlava se mi tocila pak jsem i videla rozmazane. Sla jsem k dr a okamzita hospitalizace a pak akutni cisarsky rez. Malou vytahli doslova za minutu dvanact. A to jsem se doma jeste citila pomerne ok ale ten stav se zhorsil z hodiny na hodinu.

amalka2302
Nováček 8 příspěvků 15.05.19 12:21
@Elzaaa píše:
Bez k dr a to co nejrychleji nechci te strasit taky jsem brala leky na snizeni tlaku vse dobry a najednou me bolelo pod zebry a hlava se mi tocila pak jsem i videla rozmazane. Sla jsem k dr a okamzita hospitalizace a pak akutni cisarsky rez. Malou vytahli doslova za minutu dvanact. A to jsem se doma jeste citila pomerne ok ale ten stav se zhorsil z hodiny na hodinu.

Volala jsem a mam prijt ve 4 na kontrolu tak uvidime

poHanka89
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 15.05.19 12:32

Nevolala bych a rovnou tam sla. Preeklampsie neni sranda.

Elzaaa
Kecalka 265 příspěvků 15.05.19 12:38

@amalka2302 drzim palce at to dobre dopadne. Ale jakmile pocitis nejake zhorseni stavu vydej se radeji ihned na pohotovost.

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 17.05.19 16:28

Zakladatelko jak je ti? jste ok?

Váš příspěvek
Reklama