Bolesti vpravo pod žebry a malá nevolnost

Verun83
15.5.19 10:51

Zavolej k dr, urcite te neodmitne

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15.5.19 10:55
@Verun83 píše:
Zavolej k dr, urcite te neodmitne

Ano uvazuju nad tim, jen sestricka se na me vzdycky diva jak kdybych si vymyslela protoze vsecky vysledky az na tu preeklampsii jsou v poradku i UZ vzdyy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
880
15.5.19 10:58

Urcite k doktorce chce to odbery krve, moc a zmerit tlak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.19 10:59
@Teresa.p píše:
Urcite k doktorce chce to odbery krve, moc a zmerit tlak.

Tak jo zkusím zavolat 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
15.5.19 11:13
@amalka2302 píše:
Ano uvazuju nad tim, jen sestricka se na me vzdycky diva jak kdybych si vymyslela protoze vsecky vysledky az na tu preeklampsii jsou v poradku i UZ vzdyy

Tak at se diva, jde tady o dite.

  • Citovat
  • Upravit
715
15.5.19 11:26

Bez k dr a to co nejrychleji nechci te strasit taky jsem brala leky na snizeni tlaku vse dobry a najednou me bolelo pod zebry a hlava se mi tocila pak jsem i videla rozmazane. Sla jsem k dr a okamzita hospitalizace a pak akutni cisarsky rez. Malou vytahli doslova za minutu dvanact. A to jsem se doma jeste citila pomerne ok ale ten stav se zhorsil z hodiny na hodinu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.19 12:21
@Elzaaa píše:
Bez k dr a to co nejrychleji nechci te strasit taky jsem brala leky na snizeni tlaku vse dobry a najednou me bolelo pod zebry a hlava se mi tocila pak jsem i videla rozmazane. Sla jsem k dr a okamzita hospitalizace a pak akutni cisarsky rez. Malou vytahli doslova za minutu dvanact. A to jsem se doma jeste citila pomerne ok ale ten stav se zhorsil z hodiny na hodinu.

Volala jsem a mam prijt ve 4 na kontrolu tak uvidime

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
635
15.5.19 12:32

Nevolala bych a rovnou tam sla. Preeklampsie neni sranda.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
715
15.5.19 12:38

@amalka2302 drzim palce at to dobre dopadne. Ale jakmile pocitis nejake zhorseni stavu vydej se radeji ihned na pohotovost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
880
17.5.19 16:28

Zakladatelko jak je ti? jste ok?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty