Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Verun83 píše:
Zavolej k dr, urcite te neodmitne
Ano uvazuju nad tim, jen sestricka se na me vzdycky diva jak kdybych si vymyslela protoze vsecky vysledky az na tu preeklampsii jsou v poradku i UZ vzdyy
@Teresa.p píše:
Urcite k doktorce chce to odbery krve, moc a zmerit tlak.
Tak jo zkusím zavolat ![]()
@amalka2302 píše:
Ano uvazuju nad tim, jen sestricka se na me vzdycky diva jak kdybych si vymyslela protoze vsecky vysledky az na tu preeklampsii jsou v poradku i UZ vzdyy
Tak at se diva, jde tady o dite.
Bez k dr a to co nejrychleji nechci te strasit taky jsem brala leky na snizeni tlaku vse dobry a najednou me bolelo pod zebry a hlava se mi tocila pak jsem i videla rozmazane. Sla jsem k dr a okamzita hospitalizace a pak akutni cisarsky rez. Malou vytahli doslova za minutu dvanact. A to jsem se doma jeste citila pomerne ok ale ten stav se zhorsil z hodiny na hodinu.
@Elzaaa píše:
Bez k dr a to co nejrychleji nechci te strasit taky jsem brala leky na snizeni tlaku vse dobry a najednou me bolelo pod zebry a hlava se mi tocila pak jsem i videla rozmazane. Sla jsem k dr a okamzita hospitalizace a pak akutni cisarsky rez. Malou vytahli doslova za minutu dvanact. A to jsem se doma jeste citila pomerne ok ale ten stav se zhorsil z hodiny na hodinu.
Volala jsem a mam prijt ve 4 na kontrolu tak uvidime
@amalka2302 drzim palce at to dobre dopadne. Ale jakmile pocitis nejake zhorseni stavu vydej se radeji ihned na pohotovost.
Zavolej k dr, urcite te neodmitne