Touha po miminku, jsem mladá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 19:17
Touha po miminku, jsem mladá

Ahoj všichni
No dotaz zni jednoduše. Je tu někdo mladá matka? A v kolika letech ste stak zacali pocitovat touhu po miminku? Ja nijak netlacim na pilu…Ale jeste pred rokem sem si to vůbec nedokazala představit, ted mi je 19, ms ma od 9 let a celkove sem vzdy byla vyspelejsi, a dovedu si ptedstavit za za rok, dva uz byt v tom. (Klidne hned, ale to zas chapu ze to nejde????) Pritom všechny kamaradky nechapou a dite chteji nejdrive 25+. Zajistena bych byla, pritele teda momentlne oficialne nemam, ale když to dopadne tak do tech par let by to vazne slo. Chci urcite studovat VS a prostě plánuji. Je to normální?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 19:21

Uz se hrozne těším na tu predstavu rodineho zivota minimálně s pritelem. Na budování vztahu,, rodiny.. :srdce:

SAJ
Závislačka 3936 příspěvků 14.05.19 19:24

No, tak nějak to měla generace našich matek… :mrgreen: Brzo děcko, hned pak svatba, no a vzápětí rozvod…
Ale zas, některým to nakonec vyšlo i bez bodu 3. Tak proč ne. :lol:

pujda
Kecalka 146 příspěvků 14.05.19 19:25
@Anonymní píše:
Ahoj všichni
No dotaz zni jednoduše. Je tu někdo mladá matka? A v kolika letech ste stak zacali pocitovat touhu po miminku? Ja nijak netlacim na pilu…Ale jeste pred rokem sem si to vůbec nedokazala představit, ted mi je 19, ms ma od 9 let a celkove sem vzdy byla vyspelejsi, a dovedu si ptedstavit za za rok, dva uz byt v tom. (Klidne hned, ale to zas chapu ze to nejde????) Pritom všechny kamaradky nechapou a dite chteji nejdrive 25+. Zajistena bych byla, pritele teda momentlne oficialne nemam, ale když to dopadne tak do tech par let by to vazne slo. Chci urcite studovat VS a prostě plánuji. Je to normální?

Tím bych si vzhledem k tvému dotazu nebyla tak jistá. Proč by to nebylo normální? Je obrovská spousta mladých matek, mně je 22 a jsem z naší třídy ze střední třetí, která čeká dítě. Teď na VŠ má děti skoro polovina holek, běžně chodí s kočárkama. A kdyby ti tady někdo napsal, že to není normální, tak to dítě přestaneš chtít? :think:

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10851 příspěvků 14.05.19 19:26

Je to normalni, pro někoho je ta rodina životní styl :) já otěhotněla prvně ve 20, v 25 mám druhého syna :) neměnila bych…

pikola
Generální žvanilka 21131 příspěvků 14.05.19 19:27

Jak jsi v 19 zajištěná? :think: no nejdřív by to chtělo toho chlapa, pár let spolu žít, svatba a pak dečka.
Já měla touhu v 25 a ta nevyšla pak ve 30.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19487 příspěvků 14.05.19 19:28

Proč by to nebylo normální? Ten partner tedy k založení rodiny bude potřeba, tak na tom musíš zapracovat :P. A VŠ? Bud stihneš ještě před dětmi, nebo - pokud budeš mít dobré hlídací podmínky - můžeš studovat i pří dětech. Ale je to náročnější, vlastní zkušenost.
Tak at se daří :kytka:

Uživatel je onlinefera21
Kecalka 266 příspěvků 14.05.19 19:29
@Anonymní píše:
Uz se hrozne těším na tu predstavu rodineho zivota minimálně s pritelem. Na budování vztahu,, rodiny.. :srdce:

Já to mám podobný a to jsem chlap :D plus místo přítele je tam u mě přítelkyně :D

Uživatel je onlineHlaholice
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 14.05.19 19:30
@Anonymní píše:
Ahoj všichni

Touhu po miminku jsem začala pociťovat tak v 15. Nebo teda spíš po dítěti, miminka mě nikdy moc nebrala. Ve dvacati jsem začla chodit s klukem a hned na začátku jsem mu řekla, že chci děti brzo a že mám o něj zájem pouze v případě, že on taky. A zároveň jsem ho upozornila na to, že pokud bych neplánovaně otěhotněla, tak si dítě nechám. Ale nakonec jsem teda mladou matkou nebyla.

Yasmina21
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 14.05.19 19:30

Já otěhotněla s první ve 21 letech a teď druhé ve 23 letech. :dance: Jsem naprosto spokojená a s manželem 8 let. Stihla jsem i vystudovat VŠ. :kytka:

pikola
Generální žvanilka 21131 příspěvků 14.05.19 19:31
@fera21 píše:
Já to mám podobný a to jsem chlap :D plus místo přítele je tam u mě přítelkyně :D

No vidíš, tak se můžete seznámit :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 19:36

Muj zivotni styl zas neni rodina, spis na stejné pozici jako kariera jen ze karieru muzu budovat do xxx let a rodinu bych chtela co nejdřív, souběžně z karierou, ale zas ne mermomoci, to zas ne.
Ja si nemyslim ze to neni normální. Vim, ze takove slecny jsou. Spis sem se chtela vypsat a uklidnit :lol: I svatbu si predstavuju brzo

Uživatel je onlinefera21
Kecalka 266 příspěvků 14.05.19 19:40
@pikola píše:
No vidíš, tak se můžete seznámit :mrgreen:

Tak píše, že nemá přítele oficiálně, tudíž předpokládám, že kolem její planety něco na oběžné dráze krouží. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 19:40

@fera21 @pikola Odkud jsi :lol: :lol:

Uživatel je onlinefera21
Kecalka 266 příspěvků 14.05.19 19:49
@Anonymní píše:
Muj zivotni styl zas neni rodina, spis na stejné pozici jako kariera jen ze karieru muzu budovat do xxx let a rodinu bych chtela co nejdřív, souběžně z karierou, ale zas ne mermomoci, to zas ne.
Ja si nemyslim ze to neni normální. Vim, ze takove slecny jsou. Spis sem se chtela vypsat a uklidnit :lol: I svatbu si predstavuju brzo

Je ti 19, předpokládám, že jsi někde okolo maturity. Já se považuju za ultraplánujícího člověka, ale v tomhle věku jsem absolutně neměl potuchy o tom, jak by se ten život měl odvíjet a upřimně si tím nejsem jistej, ani teď, když je mi čtyřiadvacet :D. A můžu tě ubezpečit, že i přes to jsem se v těch devatenácti viděl za pět let trochu někde jinde než jsem teď. Takže pokud můžu radit k těm tvým variantám jestli rodina nebo rodina + kariéra, k tomu svatba - neřeš to. Ne nadarmo se říká, že Pánaboha nejvíc rozesměješ, když mu řekneš o svých plánech. Je docela možný, že tě chytne škola, budeš budovat kariéru a na děti příjde řada až třeba těsně po třicítce a stejně tak je možný, že školu dostuduješ, ale prostě tě ta kariéra přestane držet, hned najdeš si kluka, kterej by za to stál, porodíš prvního špunta a chytne tě naopak zas rodina a budeš rodit jedno dítě za druhým a kariéra bude ta tam :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama