Lamaze - které kousky vybrat?

4010
4.8.13 08:59

Lamaze - které kousky vybrat?

Zdravím, potřebovala bych poradit - čekáme první mimi a naskytla se mi možnost se s jednou paní složit na poštovné a tím pádem si vzít tady z té nabídky tři různé hračky od Lamaze.. S kterými z nich máte nejlepší zkušenost, které byste prosím doporučili? Předem moc díky za odpověď :-)

PS: Mám v hlavě správně z obchodů, že tady jsou ty kousky opravdu o dost dražší než 120,–Kč / ks? :-)

http://aukro.cz/…6726778.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

R82
2396
4.8.13 09:05

Nam se osvedcil robot, sovicka a chobotnice ta mensi.
Je jedno co si vezmes jsou to vsechno fakt dobre hracky. A znamy jeste si berou konicka a veci na pripnuti na kocar ty pejsky. nicim se nezklames u Lamaze si myslim. preji dobry vyber. :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
4.8.13 09:05

To asi proto, že tohle není lamaze, jsou to padělky. Je toho plný internet. Já bych to nekoupila, ale tak každého věc, jako si nekupuju u větví „originál“ oblečení a boty. Jako originál to vypadá, ale materiálově ani střihově to jako originál není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
4.8.13 09:08

Cena je podezřelá :). Jinak dítěti se líbil Lev Ríša, opička Žofka i slon, Robota Emila nijak neprožíval, mně se líbí kostka, tu jsem ale nekupovala.

• Nahlásit
  • Citovat
R82
2396
4.8.13 09:10

Tak ja teda musim rict, ze jsem to kupovala v obchode kamenem a pak pres original stranky, takhle bych teda vahala taky.jj originay jsou drahy celkem, ale nas si vyhral dostatecne, jestli chce nekdo poslu vam ty hracky original, poslete sz. :potlesk: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
653
4.8.13 09:11

@kitharka U nás nejvíc frčely figurky, které mají v tlapce ty dva kroužky. V odkazu např. pod číslem 7, 9 nebo 13. Když začal věci chytat, tak se mu za ty kroužky dobře držely, a když mu pak jely zuby, tak kroužky ožužlával a ohlodával.
Jo a taky by měly být závěsné. To využiješ na uchycení v kočárku, autosedačce i postýlce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
4.8.13 09:18

@kitharka tohle jsou jednoznačně padělky, za tu cenu bys originál nesehnala ani jeden. Já bych koupila originály, né čínské padělky.. ale jinak u nás frčela čísla 31, 8 a velká chobotnice, ta tu ani není. jo a ještě žabák…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6755
4.8.13 09:18

Máme knížku A1,dráčka 2 a opici 13.Vše super, malej to má všechno na kočárku a hraje si pořád. Ale ta cena je podezřelá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2190
4.8.13 09:19

U nas se malemu libi bleska Anezka, pejsek, ktery steka a housenka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6755
4.8.13 09:20

To je mazec, že jsou i padělky hraček :roll: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
4.8.13 09:24
@Tereza1986 píše:
To je mazec, že jsou i padělky hraček :roll: :cert:

hnus co?.. nikdy bych nekoupila, protože u lamaze je jistota, že se nic neurve a pod, ale u těhle padělků bych tomu nevěřila ani dobrý den :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3115
4.8.13 09:26

Nekupovala bych, dle ceny jsou to padělky ( nedávno tady snad byla i nějaká diskuse o tom), koupila bych u ověřené maminky na MMB. Jinak u nás z Lamaze máme snad vše a děti si s tím hrají pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4010
4.8.13 09:28

Děkuju moc za reakce, radši tedy brát nebudu :-) To víte, čekáme první mimi, jsme teprve 8+0tt, tak ještě nemáme moc přehled :-) Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
4.8.13 09:32

@kitharka Najeď na Lamaze oficiální stránky, zjistíš, že ty ceny jsou fakt někde jinde.. ale lepší připlatit, než mít dítě přidušený nějakým šmejdem.. U nás Lamaze fičelo ve velkém a drželo jak luteránská víra :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
4.8.13 09:35

@kitharka Taky by mě nenapadlo, že jsou to padělky, zase tolik to nesleduju. Syn měl Lamaze jedno - lva, a teď jsem kupovala Lamaze uzel pro očekávané mimi, a koukám, že v nabídce ani není. :nevim:
Ale jak vidíš, každému dítěti se líbí jiné, tak vyber nějaké, co se líbí Tobě. ;) Já chci přikoupit ještě nějakou vílu, nebo tak něco, pro holčičku. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama