Lapač snů - máte doma?

JayLee
17.5.16 21:18

Lapač snů máte doma?

Máte doma prosím někdo lapač snů? K čemu je to dobrý a funguje to? Není to jen kýč? Já to dodneška ani neznala ale hrozně se mi t začalo líbit a na Aliexpressu jich maj za pár kaček, tak to zvažuju no :-)

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
17.5.16 21:18
  • Citovat
  • Upravit
7644
17.5.16 21:19

Nemám a sny mám krásné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9345
17.5.16 21:23

Ne nemáme, není to můj styl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
17.5.16 21:24
@pannda píše:
Nemám a sny mám krásné…
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
1044
17.5.16 21:24

Mam a mame to spíš jako doplnek, syn se budí stejne a my mame sny take stejne. On by mel byt lapac delany primo na miru dane osobě, aby správně fungoval. My je mame z ebaye, tak proto asi nemaji tu spravnou funkci :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
17.5.16 21:25
@modrasek13 píše:
Mam a mame to spíš jako doplnek, syn se budí stejne a my mame sny take stejne. On by mel byt lapac delany primo na miru dane osobě, aby správně fungoval. My je mame z ebaye, tak proto asi nemaji tu spravnou funkci :mrgreen:
:lol: hm takze když ja ho budu mit z Ali tak na tom budu stejne jako vy? :P :mrgreen: :think: :nevim: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Upravit
1044
17.5.16 21:27

Tusim, ze jo :D ale uz mame tri a asi jeste objednam :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22707
17.5.16 21:41

Já si ho koupila, protože se mi strašně líbil a cosi na mě vyzařoval. Ale není ze spec. obchodu nebo třeba od šamana :D Je z pouti :D Mám ho asi 15 let.
Mám ho v ložnici, jen takový malý. A já noční můry nemám. A když mám blbý sen, tak jsem se před spaním najedla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22707
17.5.16 21:43
@modrasek13 píše:
Mam a mame to spíš jako doplnek, syn se budí stejne a my mame sny take stejne. On by mel byt lapac delany primo na miru dane osobě, aby správně fungoval. My je mame z ebaye, tak proto asi nemaji tu spravnou funkci :mrgreen:

To si taky logicky myslím. Ale proč ho nemít jako doplněk bytu. Lidi mají doma věci, o kterých netuší, že můžou mít nějakou moc. Nám se takové věci líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
17.5.16 21:46

Ano mame, hned vedle rovnaku na ohejbak a nahradnich bublin do vodovahy… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1783
17.5.16 22:17

Ano, mám, od šamana a mého přítele, vyráběl ho přímo pro mě. Některé věci mají význam, obzvlášť jestli věříš ve věci které nejsou vidět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
17.5.16 22:43

Hehe, je to lapač prachu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
18.5.16 06:24
@modrasek13 píše:
Tusim, ze jo :D ale uz mame tri a asi jeste objednam :lol:
:cert: :cert: :mrgreen: aha mno tak diky o alespoň vim, ze je to na nic ;) me se to hrozne libi dekoracna a ja to fakt do včerejška neznala kor když jsem si to vyguglovala jakej to ma mit ucel to jsem si rikala, ze by taky bylo fajn no ale zase spi se nam dobře i bez toho takze ;) skoda ja z toho byla „nadsena“ no ale když to tu ctu tak jako asi fakt o nicem :nevim:
  • Citovat
  • Upravit
JayLee
18.5.16 06:24
@Gina108 píše:
Hehe, je to lapač prachu :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu